Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 05.12.2016 по 09.12.2016

За період з 05.12.2016 по 09.12.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 44 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому та виїзних прийомах до міського голови Хортіва С.І. – 15, на особистому прийомі до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. -1, на пряму телефонну «гарячу» лінію до заступника міського голови                Ткачука В.С. – 1.

У зверненнях порушено 63 питання.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 6 звернень, від помічника НДУ України Іоффе Ю.Я. – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

 2 – від інвалідів війни, 7 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 7 – від ветеранів праці, 1 – від інваліда 1 гр., 3 – від інвалідів 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., 1 – від одиноких матерів, серед яких 4 – колективних, 11 – повторних, 4 – неодноразових.

Із загальної кількості звернень 36 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 1 – на адресу заступника міського голови Ткачука В.С., 5 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 2 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В.

З комунальних питань зареєстровано 39 звернень, а саме: ремонт покрівель, оплата комунальних послуг, ремонт каналізації, ремонт трубопроводу холодної води, ремонт доріг, зріз дерев, ремонт доріг, відлов безпритульних собак, ремонт під’їздів, заміна трубопроводу холодної води, відсутність послуг та інші.

Також заявники зверталися за вирішенням питань соціального захисту (надання субсидії, надання матеріальної допомоги для лікування, умови отримання соціальних виплат, терміни розгляду документів), зв’язку (ремонт радіо), захисту прав споживачів та інші.

Одне звернення згідно з законодавством було надіслане за належністю на розгляд для виконання до інших установ та організацій.

За цей період вирішені позитивно 5 звернень щодо благоустрою дороги, ремонту опалення у квартирі, призначення субсидії, поточного ремонту покрівлі по вул. Б.Хмельницького, 105, ремонту ліфту по  пр. Московському, 27. На інші звернення надані роз’яснення згідно з діючим законодавством за звернення громадян.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1955
візитів всього: 545413