Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«З повагою, до Вас!»

Щороку, 3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний День інваліда, який 22 роки тому офіційно проголосила Генеральна Асамблея ООН. Мета такого рішення цілком очевидна: люди з фізичними, психічними вадами повинні відчувати себе повноправними членами суспільства.

Так, 2 грудня 2016 року самодіяльні артисти міського Палацу культури, а саме, Народний хор веретанів, завітав з піснями і привітаннями, гуморесками та віршами у гості до Рубіжанського учбово-виробничого підприємства №1 УТОС.  Понад години у святковому залі лунали українські пісні та вірші, музика та щирі вітання. Керівник хору Лідія Рогозіна емоційно розповідала гуморески, тим самим визивала усмішки на обличчях вдячного глядача.

Підсумовуючи проведений захід, директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна, впевнена, що кожен хто був присутній у залі зробив для себе висновок: «Що люди з обмеженим здоров'ям - це мужні люди! Хто, як не вони добре розуміють прислів’я „Випадкових перемог не буває!”» Вона також, від імені генерального директора НВФ ООО «Мікрохім» Михайла Бренера призентувала торти до солодкого столу і  привітала усіх присутніх, побажав безхмарного життя та щасливої долі. Завідуюча клубу Лідія Іванівна Федоришина зі свого боку подякувала за гарний концерт та настрій і запросила колектив Палацу культури на наступний захід. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1230
візитів всього: 585659