Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У МКУ «Палац культури» відбувся обласний тур V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського

 

29 листопада 2016 року у міському Палаці культури пройшов І обласний тур V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. Зі словами вітання до учасників фестивалю звернулася начальник відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Вікторія Сидорчук. Вона щіро привітала гостей на святі краси і талантів, побажав усім успіхів та перемоги. Найяскравіші, найталановитіші, найобдарованіші молоді виконавці Луганщини представили на суд вельмишановного журі безцінний  скарб – свій талант. А оцінювали  конкурсантів журі  у складі:

 - Дячук Ірина Ігорівна – директор Луганського обласного центру народної творчості,

 - Божич  Ірина Володимирівна – заступник директора Луганського обласного центру народної творчості,

- Сєрікова Ірина  Іванівна – головний балетмейстер Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

У І обласному турі прийняли участь хореографічні колективи з Троїцького, Кремінського, Марківського районів та міст Сєвєродонецьк, Новодружевськ. Рубіжне гідно представили Народний ансамбль танцю «Барвінок» (МКУ «Палац культури») та хореографічний колектив «Натхнення» (РПХТЛ).

Кожен хореографічний колектив був нагороджений Дипломом учасника І обласного туру V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. За підсумками І обласного туру по одному переможцю кожної номінації приймуть участь у ІІ регіональному турі,  який відбудеться в 6 регіонах України у березні – червні 2017 року. Результати будуть оголошені на сайті  Луганського обласного центру народної творчості. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 25
візитів сьогодні: 3031
візитів всього: 585902