Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулось свято рідної мови

9 листопада 2016 року бібліотекарі відділу мистецтв ЦМБ провели свято рідної мови «Як річка з роду і до роду, так мова з'єднує народ», присвячене Дню української писемності та мови. На святковий захід були запрошені старшокласники СШ №9.

Ведуча  привітала усіх зі святом  та розповіла історію розвитку української писемності. Присутні переглянули відеофільм про славнозвісних просвітителів слов’ян – Кирила та Мефодія, про видатного письменника-літописця Нестора та першодрукарів Івана Федорова і Петра Мстиславця. Потім почалося змагання між командами 8-А та 9-А класів на знання рідної мови. У різноманітних конкурсах: «Битва синонімічних рядів», «Відгадай прислів’я», «Майстри слова»,  учні згадували що таке синоніми та антоніми, українські прислів'я та фразеологізми, слова іншомовного походження. Вирішальним у цьому змаганні став конкурс  «Морський бій». З невеликою перевагою учні 8-А класу стали переможцями. Але , як говорять, головне – не перемога, а участь, бажання знати свою мову, володіти нею в повному розумінні цього слова.

Бібліотечні працівники ставили за мету показати красу й багатство рідної мови, довести, що мова - це духовна святиня, найбільший і найдорожчий наш скарб. На завершення свята пролунала пісня О. Самойдюка «Мова Єднання».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1888
візитів всього: 585598