Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулася мовно-літературна творча зустріч «Мова рідна – з пісні та любові»

6 листопада в кімнаті дозвілля центральної міської бібліотеки бібліотекарі абонементу за участю поетів Рубіжанської громадської організації „Літературне об’єднання „Райдуга” провели мовно-літературну творчу зустріч „Мова рідна – з пісні та любові”, присвячену Дню української писемності і мови. Ведуча заходу Колосовська Г. відмітила, що рідною мовою прийнято вважати мову нації, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями, а сила українського слова безмежна; звернула увагу на величезні можливості нашої мови, її пестливі, ніжні форми слів до одного вибраного слова.

Літератори активно змагалися в спринт-конкурсі „Подорож до країни фразеології”, використовували українські прислів’я, афоризми, переглянули літературу з книжкової виставки „Українська книга – жива пам’ять поколінь”, познайомилися з виробами аматорів народного мистецтва з клубу „Ковчег” (відділ мистецтв ЦМБ) „Мистецтво позитивних ідей”, поспілкувалися з їх авторами.

Поети „Райдуги” довели, що українська мова – це пісня душі, покладена на слова, Україна та її культура, мова святкують своє відродження. В авторському виконанні лунали вірші Рудої Л. „Я люблю свою країну – рідну Україну”, „Кохання”, Пушки А. „Братство по зброї”, Дзюкевич-Потапенко І. „Коли тебе не буде поруч”, Мухіної Л. „Усміхнися”, Домніч А. „Журавлина”, Павленка А.  „Українська мова солов’їна”. Рядки з його віршів стали підсумками заходу:

Батьків моїх співуча рідна мова,

Тебе і я вивчаю залюбки...

По-українські думать  - це чудово,

І українською висловлювать думки.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 1960
візитів всього: 585610