Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В гостях у Румунсько-Української казки

 31 жовтня 2016 року о 19:00 в Національному музеї Тараса Шевченка м. Києва відбулося урочисте відкриття виставки малюнків «Україна  - Румунія очима дітей із зони АТО» в рамках міжнародного медіа-проекту «Дитинство без сліз». Серед авторів представлених робіт  й учні Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв: Глушкова Анастасія, Гусакова Олександра, Клюкало Ростислав, Крохмаль Марина, Колибіна Інна, Прихач Софія, Пашкіна Карина, Чередниченко Валерія.

 Організатори проекту запросили дітей з Рубіжного та Лисичанську на маленькі канікули: протягом двох днів діти побували на екскурсіях в Музеї води, телеканалі UA:ПЕРШИЙ, на кіносеансі в кінотеатрі "Океан-Плаза", приймали участь у прямому ефірі радіо «Європа +», гуляли в живописному Маріїнському парку, куштували чудові страви в «Пузатій Хаті» на Бессарабці та Подолі. Дуже гостинно їх приймали в сім’ях дітей з села Кучакове, що під Києвом, з якими вони подорожували до Румунії.

 Завершенням цього чудового свята стало урочисте відкриття виставки – аукціону з поважними гостями: телебаченням, митцями, представниками періодичних видань, депутатами. Лунали щирі слова подяки організаторам та учасникам проекту, обмін враженнями,  взаємні побажання успішного продовження співробітництва, вручення подарунків.

 Такі заходи відроджують у дітей віру у світле майбутнє, в те, що їх творчість потрібна, важлива, що вона може бути своєрідним зверненням до світу дорослих, проявлення їх думок, вражень, почуттів. Тому низький уклін організаторам цього проекту: Отілії Нафтанаіла та Румунській Фундації So.Si.Se.Sa, Тетяні Сахарук та Міжнародному жіночому клубу Києва, Станіславу Липовському та «Здоровій Україні»,  а також всім іншим,  хто зробив можливим нашу участь у цьому проекті. Хочеться висловити вдячність Обласному відділу культури та адміністрації Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв,   Рубіжанському КТК за сприяння участі наших дітей в такому  заході.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1249
візитів всього: 585660