Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 31.10.2016 по 04.11.2016

За період з 31.10.2016 по 04.11.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 36 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на пряму телефонну «гарячу» лінію до заступника міського голови Ткачука В.С. – 1.

У зверненнях порушено 37 питань.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 16 звернень, від депутата Рубіжанської міської ради – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

 1 – від інваліда війни, 14 - від пенсіонерів, 2 – від дітей війни, 2 – від ветеранів праці, 3 – від інвалідів 1 гр., 2– від інвалідів 2 гр., серед яких 2 – колективних, 1 – повторне.

Із загальної кількості звернень 19 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 1 – на адресу секретаря міської ради Соловйова В.І., 7 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 9 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.            

Найбільша кількість звернень зареєстрована з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, ремонт опалення у квартирах, ремонт ліфтів, зріз дерев, освітлення вулиць, благоустрій території, ремонт доріг та інші. Таких звернень зареєстровано 15.

Також заявники зверталися за вирішенням питань соціального захисту (надання субсидії, надання матеріальної допомоги для лікування, надання гуманітарної допомоги), культури (проведення культурних заходів), діяльності органів місцевого самоврядування (якість роботи спеціалістів), законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів, прописка), земельних відносин (право власності на земельну ділянку).

Чотири звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на розгляд для виконання до інших установ та організацій.

За минулий тиждень було виконано позитивно 4 звернення щодо ремонту ліфтів та призначення субсидії. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2439
візитів всього: 545416