Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Сьомий Всеукраїнський конкурс «Кращий вітчизняний товар року»

       У дні святкування 20-річчя Незалежності України на території Національного комплексу «Експоцентр України» буде проведена в рамках загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна» сьомий Всеукраїнський конкурс «Кращий вітчизняний товар року» (фінал конкурсу – 16.08.2011), завданням якого є сприяти просуванню та утвердженню вітчизняних виробників, їх торгових марок та товарів (продукції, робот та послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках.

       За умовами конкурсу товари переможців отримують дипломи і медалі «Кращий вітчизняний товар 2011 року», при цьому, у кожній з номінацій нагороди можуть отримати декілька видів продукції від одного або різних підприємств, якщо вони відповідатимуть визначеним вимогам та очікуванням споживачів.

       Цільовий внесок за участь одному виду товару/послуг в одній номінації конкурсу становить 6500 грн., при участі двох видів – 6000 грн., трьох видів – 5500 грн. (Ціни надані без урахування ПДВ).

       Якщо підприємство подає на конкурс три або більше видів продукції, то разом з дипломами і медалями, якими відзначається продукція, підприємство за рішенням конкурсної комісії отримує статус «Виробник кращих вітчизняних товарів» з нагородженням «Золотим символом конкурсу».

       Для участі в конкурсі необхідно надіслати до Оргкомітету заявку своїх найкращих товарів та послуг із назвою номінації конкурсу, яким вони відповідають, а також сплатити цільовий внесок у розмірі, що відповідає кількості заявлених на конкурс позицій (Умови участі у конкурсі).

       Додатково до заявки Вам необхідно надіслати до Оргкомітету конкурсу в електронному і в друкованому вигляді наступну інформацію: загальну інформаційну довідку про діяльність підприємства; якісні фото (цифрові) продукції, яка подається на конкурс, а також фото топ-менеджменту і презентабельні фотознімки виробничого процесу; опис продукції з копіями сертифікатів або інших документів, що підтверджують ії якість, а також, при наявності, додаткові матеріали: позитивні відгуки преси і споживачів, свідоцтва і нагороди з інших конкурсів, рекламні відео ролики, презентаційні диски тощо.

       Оплата цільового внеску здійснюється протягом двох тижнів після отримання рахунку.

       Підведення підсумків конкурсу проводитиметься в другій половині липня, а всі номінанти будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у дні святкування річниці Незалежності України.

       Зображення нагород конкурсу, якими відзначаються товари (продукція, роботи, послуги), може використовуватись в процесі їх просування на ринку.

       За більш детальною інформацією щодо участі у Всеукраїнському конкурсі – виставці «Кращий вітчизняний товар року», просимо звертатися до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області (генеральний директор: Бешляга Едуард Володимирович (0642) 58-00-77).    


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2056
візитів всього: 545126