Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Сталий розвиток міста Рубіжне очіма дітей

Конкурс з такою назвою провів відділ місцевих ініціатив Рубіжанської міської ради при підтримці міського управління освіти з метою формування ідей освіти для сталого розвитку; надання практичних знань щодо прийняття індивідуальних і колективних рішень локального та глобального характеру для поліпшення якості життя без загрози для майбутнього планети.
   У конкурсі взяла участь  шкільна та студенська молодь міста Рубіжне, а також викладачі освітніх закладів міста. Напередодні Дня довкілля переможці отримали подарунки та дипломи.

Конкурс проводився в наступних номінаціях:
• «Ми відповідаємо за майбутнє» - роботи, спрямовані на виявлення реальних екологічних загроз міста та підвищення рівня екологічної поінформованності населення ;
• «Збережемо клімат - почнемо з простих енергетичних рішень» - проекти, спрямовані на впровадження енергозбереження в місцевих громадах (вдома, в садочку  в школі, тощо);
• «Світ, в якому я хочу жити» - роботи, які проектують майбутній сталий розвиток  міста Рубіжне;
• «Уроки сталого розвитку» - розробки (казка, вистава, вікторина,  мультимедійний ролік, відеоролік, тренінг, тощо), які мають на меті підвищення рівня поінформованності населення щодо концепції сталого розвитку.
На конкурс було представлено   59 робіт від 97 учасників, які відображали не лише недоліки сучасного стану рідного міста, а й містили позитивні погляди на його майбутнє.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1272
візитів всього: 581752