Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Публічні громадські обговорення проекту оновленої Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року

До відома  суб’єктів господарювання, інститутів громадського суспільства, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих сторін!
   Луганською обласною  державною адміністрацією  проводяться публічні громадські обговорення  проекту оновленої Стратегії розвитку Луганської області  до 2020 року в містах та районах області.
    Запрошуємо прийняти участь в обговоренні  Стратегії розвитку  Луганської області  до 2020 року в містах та районах області,  яке відбудеться 17.10.2016 року, о 14-00 год. за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59.
  Для ознайомлення текст проекту оновленої Стратегії розміщено на  веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Пресс-центр» (підрозділ «Новини»  27.09.2016 та на веб-сторінці Департаменту економічного розвитку торгівлі та туризму облдержадміністорації у розділі «Соціально-економічний стан» (підрозділ «Стратегія розвитку Луганської області»).  За результатами розгляду зауважень  та пропозицій, будуть прийняті рішення про їх урахування чи відхилення.

З організаційних питань звертатися 
за тел. 6-47-03


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 10
візитів сьогодні: 6721
візитів всього: 545200