Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 26.09.2016 по 30.09.2016

За період з 26.09.2016 по 30.09.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 40 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на  особистому прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 6, на пряму телефонну «гарячу» лінію до міського голови Хортіва С.І. – 1.

У зверненнях порушено 47 питань.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 11 звернень, з телефонної «гарячої» лінії голови Луганської ОДА – 2, від депутата Рубіжанської міської ради – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

1 – від інваліда війни, 1 – від учасника війни, 6 - від пенсіонерів, 5 – від дітей війни, 5 – від ветеранів праці, 1 – від інваліда 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС, серед яких 7 – колективних, 1 – повторне, 1 – анонімне.

Із загальної кількості звернень 19 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 10 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 10 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Найбільша кількість звернень зареєстрована з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, зріз дерев, освітлення вулиць, благоустрій території, ремонт доріг, оплата комунальних послуг, ремонт під’їздів та інші. Таких звернень зареєстровано 26.

Також заявники зверталися за вирішенням питань соціального захисту (надання субсидії, надання матеріальної допомоги для лікування, виплата соціальної допомоги, надання адресної допомоги), житлових (надання житла внутрішньо переселеним особам), праці (працевлаштування), захисту прав споживачів та інші.

Три звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на розгляд до Рубіжанської дільниці газових мереж та міського центру зайнятості населення.

За минулий тиждень було виконано позитивно 3 звернення щодо призначення субсидії та грошової допомоги.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2242
візитів всього: 545155