Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 19.09.2016 по 23.09.2016

За період з 19.09.2016 по 23.09.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 52 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на виїзних прийомах до міського голови Хортіва С.І. – 11, на виїзному прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 4, на особистому прийомі до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1, на особистому прийомі до керуючого справами виконавчого комітета Арцева Ю.М. – 1.

У зверненнях порушено 68 питань.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 21 звернення, з телефонної «гарячої» лінії голови Луганської ОДА – 2.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

1 – від учасника війни, 21 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 5 – від ветеранів праці, 2 – від інвалідів 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від Героя соціалістичної праці, серед яких 2 – колективних, 3 – повторних, 1 – анонімне.

Із загальної кількості звернень 28 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 7 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 15 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.,  2 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Найбільша кількість звернень зареєстрована з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, зріз дерев, освітлення вулиць, благоустрій території, ремонт доріг, відновлення електроенергії, ремонт під’їздів та інші. Таких звернень зареєстровано 36.

Також заявники зверталися за вирішенням питань соціального захисту (надання субсидії, надання матеріальної допомоги для лікування, виплата соціальної допомоги, надання адресної допомоги, надання пільг), житлових (надання житла), екології (забруднення повітря), транспорту (щодо додаткового рейсу автобусу), архітектури та земельних відносин (порушення будівельних норм) та інші.

Два звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на розгляд до інших установ та організацій.

За минулий тиждень було виконано позитивно 3 звернення щодо направлення до суду подання про призначення піклувальником, складання акту обстеження покрівлі, призначення субсидії.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1659
візитів всього: 545442