Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 05.09.2016 по 09.09.2016

За період з 05.08.2016 по 09.09.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 48 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому та виїзному прийомів до міського голови Хортіва С.І. – 16.

У зверненнях порушено 62 питання.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 12 звернень, з телефонної «гарячої» лінії голови Луганської ОДА – 3, з Луганської ОДА - 1, з Рубіжанського відділу прокуратури – 2.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

1 – від інваліда війни, 13 - від пенсіонерів, 12 – від дітей війни, 3 – від ветеранів праці, 2 – від інвалідів 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., 1 – від одинокої матері, серед яких 3 – колективних, 2 - повторних.

Із загальної кількості звернень 36 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 2 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 10 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

Найбільша кількість звернень зареєстрована з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, зріз дерев, ремонт системи опалення у квартирах, освітлення вулиць, ремонт каналізації, відлов безпритульних собак та інші. Таких звернень зареєстровано 36.

Також заявники зверталися за вирішенням соціального захисту (надання субсидії, надання матеріальної допомоги для лікування, виплата соціальної допомоги, надання пільг), культури (проведення заходів), дітей та сім’ї (позбавлення батьківських прав, створення будинку сімейного типу), дотримання законності та охорони правопорядку (врегулювання неприязних стосунків), архітектури (порушення будівельних норм) та інші.

Два звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на розгляд до Рубіжанського відділу поліції та Рубіжанської ділянки газових мереж.

За минулий тиждень було виконано позитивно 19 звернень щодо захисту прав споживачів (повернення грошей за неякісний товар), благоустрою автобусної зупинки та отримання матеріальної допомоги для лікування.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 2059
візитів всього: 545414