Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Вітаємо підприємців з професійним святом

З нагоди Дня підприємця протягом останніх років проводяться урочистості. Органи місцевої влади та самоврядування  разом з податківцями  відзначають  вагомий внесок підприємців у соціально-економічний розвиток регіону  та України в цілому. Без діяльності  бізнесу важко уявити існування суспільства, особливо  в складних умовах сьогодення, коли країна  проходить важкі часи випробування і потребує  і  допомоги, і непідробного патріотизму, і щирої любові до Батьківщини.
    В м. Рубіжне в цьому році святкування  Дня  підприємця відбулося у Палаці культури. Секретар міської ради Віктор  Соловйов  привітав присутніх з професійним святом. Він подякував усім підприємців, які своєю працею вносять неоціненний внесок у соціально-економічний розвиток міста Рубіжного та України в цілому.  
    Привітання він розпочав з історії появи свята,нагадав що , День підприємця  відзначається щорічно у першу неділю вересня. .  Указ про започаткування свята підписав Президент України  Леонід Кучма у 1998році
   «У нас стало традицією вітати і дякувати підприємців напередодні їхнього професійного свята. Сьогодні саме підприємці та їхні діяльність є запорукою процвітаючої економіки України », - підкреслив Віктор  Соловйов , звертаючись до присутніх. Він побажав їм натхнення і благополуччя, віри, надії і любові, успіхів і подальшого розвитку.
   За особистий внесок у сферу підприємництва міста, активну життєву позицію, наполегливість і відданість своїй справі під час заходу найкращі підприємці отримали Грамоти виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.
   З привітальними словами звернувся до підприємців Заброський Андрій, керівник Рубіжанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Луганській області.
«Завдяки Вашій праці збільшуються надходження  до державної скарбниці, від чого напряму залежить  і якість здійснення економічних реформ в Україні, і можливість вирішення соціально-економічних проблем. Тож дозвольте побажати Вам, шановні підприємці, успіхів у Вашій справі,  реалізації  усіх ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, витримки та наснаги задля добрих та корисних справ на благо рідної держави.
   Від  Рубіжанської ОДПІ,за значний внесок по забезпеченню платежів до бюджету всіх рівнів і зміцненню партнерських відносин по добровільній сплаті податків та внесок у розбудову громадського суспільства, подяки отримали  
    Місюренко Геннадій Валентинович, фізична особа - підприємець
    Смалій Валерій Петрович, фізична особа – підприємець
    Козюберда Єгор Іванович , фізична особа - підприємець
   Бренер Михайло Олександрович, директор ТОВ «Науково виробнича фірма «Мікрохім»,заступник голови Асоціації платників податків України у м. Рубіжне.
   Підприємці отримали нагороди від Рубіжанського міського управління ГУ ГСЧС України в Луганській області та товариста « Червоного хреста».
     Окрасою свята були веселі та зворушливі номери артистів Палацу культури.
    Поздоровили та відзначили податківці  кращих підприємців Кремінщини. В урочистостях,які проходили в Кремінська районна     Державна адміністрація Луганської області. Взяв участь заступник начальника Рубіжанської ОДПІ ,начальник Кремінського відділення  Володимир Позняк . Грамоти від податкової отримали фізична особа – підприємець Чорнобай Олександр  Сергійович  та директор ТОВ ВП«Атлант»  Новодранов Віктор Миколайович.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 11
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1472
візитів всього: 599705