Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 29.08.2016 по 02.09.2016

За період з 22.08.2016 по 02.09.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 17 письмових звернень громадян.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 6 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

3 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 1 – від ветерана праці, серед яких 1 – неодноразове.

Із загальної кількості звернень 11 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 1 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 5 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

Мешканців міста турбували комунальні проблеми, а саме: ремонт покрівель, зріз дерев, ремонт квартир та інші. Таких звернень зареєстровано 7.

Також заявники зверталися за вирішенням житлових питань (надання житла внутрішньо переселеним особам), охорони здоров’я (забезпечення засобами лікування), соціального захисту (надання субсидії, надання матеріальної допомоги для лікування, тощо) та інші.

За минулий тиждень було виконано 1 звернення щодо захисту прав споживачів (неякісний ремонт телевізора).

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 19
візитів сьогодні: 1478
візитів всього: 593493