Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 22.08.2016 по 26.08.2016

За період з 22.08.2016 по 26.08.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 26 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на виїзному прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 6.

У зверненнях порушено 30 питань.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 5 звернень, 1 – з телефонної гарячої лінії голови ЛОДА, 1 – з телефонної гарячої лінії МОЗ України.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

1 – від інваліда війни, 6 - від пенсіонерів, 1 – від дитини війни, 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 4 – від ветеранів праці, 1 – від одинокої матері, серед яких 3 – колективних.

Із загальної кількості звернень 15 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 6 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 5 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, санітарний стан будинків, ремонт каналізації, зріз дерев, встановлення приладів обліку електроенергії та інші. Таких звернень зареєстровано 15.

Мешканці міста також зверталися за вирішенням житлових питань (надання житла внутрішньо переселеним особам), земельних відносин (приватизація земельної ділянки), культури (проведення культурних заходів), охорони здоров’я (відсутність вакцин для щеплення), соціального захисту (надання субсидії, встановлення опіки, надання матеріальної допомоги для лікування, виплата адресної допомоги).

За минулий тиждень було позитивно вирышено 4 звернення щодо відновлення водопостачання, отримання ордеру на зріз зелених насаджень, захисту прав споживачів (обмін товару та повернення грошей).

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 3284
візитів всього: 545342