Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Протокол № 1 від 23.05.2011р. засідання комітету з відбору проектних пропозицій

 

ПРОТОКОЛ  № 1

засідання міського комітету з відбору проектних пропозицій

 

м. Рубежне                                                                                           23 травня 2011р.
Присутні:
Голова комітету:  Козюберда К.Г. –  міський голова,
Секретар:  Целухіна І.О. – головний спеціаліст  відділу місцевих ініціатив.

Члени комітету:
Арцев Ю.М. – заступник міського голови;

Рогальов О.О. – заступник міського голови;

Божич І.В. – муніципальний координатор ПРООН/МПВСР;

Замора Л.М. –  представник міського управління освіти;

Кліменко Г.І.- представник УЖКГ;

Львова Т.В. – начальник фінансового управління

Відсутні:

Бондаренко І.Л. - знаходиться у відряджені,

Хоменко О.В. -  знаходиться на лікарняному,

 Чапова Л.О.    

 

Запрошені:

Башмакова Т.О. – голова ОСББ «Єдність – Рубіжне»;

Івашин О.О. – голова ОСББ «Наш квартал»;

Ліхачов А.І. – голова ОСББ «Отчий дом»;

Коваленко Т.В. - голова ОСББ «Калініна - 1»;

Оніщенко С.С. – голова ГО ССШ № 7 «Розвиток»;

Задорожня В.І. – голова ГО ЗОШ № 3 «Крапелька щастя»;

Гейко О.А. – представник ГО ЗОШ № 3 «Крапелька щастя»

 

   ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Про розгляд проектних пропозицій, що були надані на  грантову підтримку Муніципальної програми врядування та сталого розвитку ПРООН.

 

СЛУХАЛИ:

Божич І.В., начальника відділу місцевих ініціатив, яка нагадала присутнім процедуру проведення конкурсного відбору проектних пропозицій.

 

Башмакову Т.О., голова ОСББ «Єдність – Рубіжне», представила об’єктивну необхідність та потребу у реалізації  проекту по утепленню та ремонту горищного перекриття будинку.  В будинку на квітень 2011 року оснащено індивідуальним опаленням 13 квартир. Останні 5 квартир планують перейти на індивідуальне опалення у 2011 році. Після встановлення індивідуального опалення у всіх квартирах будинок буде відключено від мережі центрального опалення. Розподільчий колектор мережі центрального опалення проходить на горищному приміщенні і зігріває його в зимовий період. У разі його відключення, температура на горищі буде знижена, що приведе до загальної втрати тепла у квартирах на 10 – 17 %. Для зменшення енергоємності споживання палива необхідно провести термомодернізацію теплового захисту горищного приміщення. Реалізація даного  проекту поліпшить тепловий стан будинку, що вплине на комфортність життя та здоров’я мешканців, а також зекономить енергоресурси.

 

ВИСТУПИЛИ:

Козюберда К.Г., міський голова, голова комітету. В якому стані  покрівля будинку?

 

Башмакова Т.О., голова ОСББ «Єдність – Рубіжне». Ремонт покрівлі будинку   запланований у цьому році, тому є доцільним одночасно відремонтувати й горищне перекриття.

 

Божич І.В., начальника відділу місцевих ініціатив, член комітету. Що передбачає собою проектна пропозиція.

 

 Башмакова Т.О., голова ОСББ «Єдність – Рубіжне». Проектна пропозиція передбачає очищення горищного приміщення, прибирання та вивіз сміття,  обшивка верху перекриття необробленою дошкою, утеплення поліетиленовою плівкою, а також укладання матів.

 

Рогальов О.О., заступник міського голови, член комітету. Поясніть, будь ласка, як буде утеплюватися горищне приміщення?

 

Башмакова Т.О., голова ОСББ «Єдність – Рубіжне».  На рівні балочного перекриття будуть покладені мати з мінвати.

 

Львова Т.В., начальник фінансового управління, член комітету. Скільки вартість проекту і що передбачає не фінансовий вклад  членами ОСББ?

 

Башмакова Т.О., голова ОСББ «Єдність – Рубіжне». Загальна вартість проекту складає 90291,00 грн. Нефінансовий вклад громади передбачає прибирання та вивіз сміття з горищного приміщення (близько 30 т)

 

Целухіна І.О., головний спеціаліст відділу місцевих ініціатив, секретар комісії. Під час перевірки поданих на конкурс проектних пропозицій були надані кошториси на виконання ремонтних робіт, яких передбачено очищення приміщення від  сміття та його вивіз (15 т). А за кошторисом нефінансового вкладу громади  передбачені ті ж самі роботи, але  в меншому обсязі (приблизно 5,4 т)  на суму 357 грн. Хто ж тоді бере на себе виконання вказаних робіт: підрядник чи громада? Якщо громада, то чому ці роботи включені до кошторису, що призводить до збільшення суми проекту. Якщо ці роботи виконує підрядник, тоді який не фінансовий вклад самої громади?

 

Башмакова Т.О., голова ОСББ «Єдність – Рубіжне». Прибирання та вивіз сміття з горищного приміщення  - це нефінансовий вклад громади.

 

Козюберда К.Г., міський голова, голова комітету. Тому потрібно переглянути кошторис проекту.

 

СЛУХАЛИ:

Івашин О.О., голова ОСББ «Наш квартал». представив об’єктивну необхідність та потребу у реалізації  проекту з утеплення фасаду будинку. Будинок № 3 по проспекту Кірова уведено в експлуатацію в 1936 році. За  75 років експлуатації будинку ремонт фасаду ні одного разу не проводився. В квартирах мешканців будинку останніми роками із-за тріщин в станах став з’являтися грибок, а також зменшилась теплоізоляція будинку. Тому даний проект є для нас сьогодні дуже актуальним. Ми плануємо зашити фасад будинку пінопластом  товщиною 70мм,  зверху покрити будівельною сіткою, поштукатурити та пофарбувати. Реалізація даного проекту  дасть 40% збереження  енергоносіїв, що призведе до економії коштів, покращить естетичний вигляд будинку.

Загальна  вартість проекту 340540 грн. З них громада вже зібрала 34 тис. грн., а не фінансовий вклад – 5345 грн., що передбачає прибирання будівельного сміття,  роботи з планування та благоустрою прибудинкової території.

 

ВИСТУПИЛИ:

Рогальов О.О., заступник міського голови, член комітету. Ви розглядали проектну пропозицію лише з використанням пінопласту? Чи можливо є й інші, більш дешеві матеріали, наприклад мін вата.

 

Івашин О.О., голова ОСББ «Наш квартал».  Ми розглядали й інші пропозиції, також з використанням мін вати, але тоді потрібно зашивати будинок «вагонкою», а це веде до  збільшення вартості проекту. 

 

СЛУХАЛИ:

Ліхачов А.І., голова ОСББ «Отчий дом», представив об’єктивну необхідність та потребу у реалізації проекту з утеплення будинку. Будинок № 25 по вул.. Червоноармійській був побудований у 1950 році. Під час будівництва для утеплення стін був використаний шлам. Але за 60 років експлуатації він злежався і перетворився у суцільний моноліт, який гарно проводить як холод, так і вологу. Раніше наш будинок мав повністю централізоване опалення, тому ніхто не звертав увагу на те, скільки тепла він потребує. Встановивши індивідуальне опалення, мешканці будинку стали звертати увагу на те скільки тепла витрачається і скільки це коштує. Тому члени нашого ОСББ вважають, що хоча нам потрібно замінити і вікна у під’їздах будинку, але утеплення фасаду принесе більшу економічну користь.

Сам проект передбачає утеплення фасаду будинку пінополіуретаном, та пофарбування фарбою сріблясто-сірого кольору, яка має   властивість притягувати сонячні  промені.

Попередня оцінка проекту складає 135730 грн.  Членами ОСББ вже зібрано більше 11 тис. грн., а не фінансовий вклад громади складає 5 тис. грн., що передбачає прибирання будівельного сміття,  роботи з планування та благоустрою прибудинкової території.

 

ВИСТУПИЛИ:

Львова Т.В., начальник фінансового управління, член комітету. Ви вже визначилися з підрядником?

 

Ліхачов А.І., голова ОСББ «Отчий дом». Так, ми вже провели тендер і за його підсумками  обрали підрядником  ООО «Хімексилен» м. Сєвєродонецьк, який надав нам зразки матеріалів і сертифікати якості на них.

 

Козюберда К.Г., міський голова, голова комітету. А чи є можливість пофарбувати у більш яскраві кольори?

 

Ліхачов А.І., голова ОСББ «Отчий дом».  Якщо пофарбувати фасад будинку наданими зразками, то  строк якості становить 10 років, а якщо іншими, то лише 2. 

 

Рогальов О.О., заступник міського голови, член комітету.  Я б хотів  запитати у представника ОСББ «Наш квартал». А чи ви не розглядали можливість використання пінополіурітана при реалізації вашого проекту?

 

Івашин О.О., голова ОСББ «Наш квартал». Так, нами розглядалася така можливість. Але  у нас більший будинок (18, а не 12 квартир – один під’їзд) і пінополіуретан потрібно наносити на цегляну основу, а фасад нашого будинку поштукатурений та пофарбований. Тому якщо наносити пінополіуретан, то потрібно спочатку  зняти штукатурку, а це призводить до здороження проекту.

 

СЛУХАЛИ:

Коваленко Т.В., голова ОСББ «Калініна – 1», представила об’єктивну необхідність та потребу у реалізації проекту з утеплення та ремонту горищного перекриття. Житловий будинок № 1 по вул. Калініна був збудований в 1936 р. За 75 років експлуатації  стан дерев’яних конструкцій  має незадовільний стан від чого у квартирах температура ледве досягає 16 градусів в опалювальний період. Виникає гостра необхідність провести роботи з утеплення горищного приміщення.

Проект передбачає очищення горищного приміщення, прибирання та вивіз сміття,  обшивка верху перекриття необробленою дошкою, утеплення поліетиленовою плівкою,  укладання матів з мін вати, заміна вікон, побудову тамбуру.

Загальна вартість проекту складає 115777,20 грн., з них не фінансовий вклад – 2179,0грн., який передбачає розбирання, виготовлення та встановлення горищних люків. Членами ОСББ «Калініна – 1» вже зібрана необхідна сума.

 

СЛУХАЛИ:

Онищенко С.С., голова ГО «Розвиток», яка представила об’єктивну необхідність та потребу у реалізації  проекту з реконструкції та утеплені шкільного спортзалу. Рубіжанська ССШ № 7 була відкрита у 1968 році. Протягом 43 років капітальний ремонт спортзалу не проводився. За цей час повністю зруйнувалися й потребують заміни вікна. У зимовий період температура у спортзалі доходить до 70С, що є порушенням санітарно-гігієнічних норм. Також на стінах, зруйнувалася штукатурка, що надає не естетичний вигляд приміщенню. В незадовільному стані роздягальні, зруйнована підлога, керамічна плитка. Все це веде до порушення норм та вимог до учбово-виховного процесу, страждає навчальний процес, школа не може функціонувати в повну силу і надавати якісні навчальні послуги. Порушення санітарних гігієнічних норм, температурного режиму постійно фіксуються міською санітарно-епідеміологічною службою у відповідних актах.

Проект передбачає утеплення спортзалу, встановлення енергозберігаючих метало - пластикових вікон з південної сторони, та закладання вікон цеглою з північної сторони, ремонт приміщення спортзалу.

Реалізація даного проекту дозволить усунути існуючі порушення санітарно-гігієнічних норм, відновити повноцінний учбовий процес, тепловий режим, зробить учбово-виховні послуги школи більш якісними, підвищить комфорті умови прибування учнів у школі.

Попередня оцінка проекту складає 203987,8 грн., з них 3 тис. грн. нефінансовий вклад організації, що передбачає прибирання та благоустрій приміщень після ремонтних робіт.

 

ВИСТУПИЛИ:

Козюберда К.Г.  міський голова, голова комітету.  А як буде вирішуватися проблема з освітленням спортзалу? За санітарними нормами  є необхідна кількість освітлення, а якщо ви закладаєте вікна з однієї сторони, то його може бути не досить.

 

Онищенко С.С., голова ГО «Розвиток». Проблема освітлення буде вирішена за рахунок встановлення додаткових енергозберігаючих світильників.

 

Козюберда К.Г.  міський голова, голова комітету. Так, дійсно, проблему з утепленням приміщення потрібно вирішувати комплексно. Тому потрібно передбачити встановлення не просто енергозберігаючих світильників, а теплових світильників.

 

Рогальов О.О., заступник міського голови, член комітету. Скажіть, будь ласка, а  проблема із заміною вікон існує лише у спортзалі?

 

Онищенко С.С., голова ГО «Розвиток».  Ні, не лише у спортзалі. Це загальна проблема для всієї школи.  Тому при визначені пріоритетності  розвитку громади, проект «нові вікна посів друге місце».

 

Львова Т.В., начальник фінансового управління, член комітету. Ви вже визначилися з підрядником?

 

Онищенко С.С., голова ГО «Розвиток».  Так, ми вже провели тендер і за його підсумками  обрали підрядником  ТОВ «БудЕкспо Трейд», директор Новобранец О.М.

 

 

СЛУХАЛИ:

Гейко О.А., представник ГО «Крапелька щастя», директор школи», яка представила об’єктивну необхідність та потребу у реалізації  проекту з реконструкції входу до будівлі школи.  Школа існує з 1962 року, однак реконструкція чи хоча б ремонт так і не проводились за 49 років. Відсутність коштів заважає здійсненню навіть найнеобхіднішого ремонту.   Жахливе становище  вікон та дверей біля входу до школи  призводить до втрати тепла та загрожує здоров’ю учнів.  Не менш серйозною проблемою є відсутність дашка над шкільним ґанком, який би захищав від дощу та снігу в негоду. Відсутність пандуса призводить до того, що  дітям з ДЦП, які навчаються у школі, важко потрапити до класу.

Проект передбачає встановлення над входом до будівлі школи дашка, заміну вхідних дверей та встановлення енергозберігаючих вікон, побудову пандуса.

Реалізація даного проекту дозволить створити умови для інклюзивної освіти, відновити повноцінний учбовий процес, тепловий режим, зробить учбово-виховні послуги школи більш якісними, підвищить комфорті умови прибування учнів у школі.

Попередня оцінка проекту складає 92001 грн, з них 2,5 тис. грн. нефінансовий вклад організації, що передбачає прибирання  будівельного сміття та благоустрій території біля входу до школи.

Ми вже провели тендер і за його підсумками обрали підрядником  ТОВ «Натан».

 

ВИСТУПИЛИ:

Львова Т.В., начальник фінансового управління, член комітету. Яку фінансову частку  міської ради необхідно передбачити при формуванні бюджету?

 

Божич І.В., начальника відділу місцевих ініціатив.  Співвідношення часток складає:  10% - громада, що подала заяву, 55% - міська рада, 35% - МПВСР/ПРООН. 

 

Козюберда К.Г. міський голова, голова комітету. Я вважаю, що із запропонованих проектних пропозицій потрібно визнати пріоритетними ті, що подали шкільні громади. І, на мою думку, проект з утеплення будинку з використанням пінополіуретану, є також цікавим і його можна після реалізації рекомендувати й іншим ОСББ.

 

Рогальов О.О., заступник міського голови, член комітету. Так, дійсно шкільні проекти є дуже актуальними. Спортзал в ССШ № 7 знаходиться у жахливому стані і вже неодноразово вони отримували приписи з СЕС. А будівництво дашку над входом до будівлі ЗОШ № 3 вирішить проблему попередження  травматизму, а пандус дійсно там потрібен, тому що в школі навчаються хворі діти.

 

Божич І.В., начальника відділу місцевих ініціатив.  Я хочу звернути увагу присутніх, що шкільні громади можуть вирішувати свої нагальні потреби саме у проекті МПВСР/ПРООН і більше для них такої можливості нема. Тоді як для ОСББ є спеціальні програми, про які більш детально знає начальник ЖКХ Левченко М.М.

 

Рогальов О.О., заступник міського голови, член комітету. Саме тому я пропоную проекти ОСББ передати ЖКГ для реалізації їх в інших грантових програмах.

 

Божич І.В., начальника відділу місцевих ініціатив. А якщо МПВСР/ПРООН зможе виділити кошти на реалізацію проекті у ІІ півріччі 2011 року, чи може міська рада профінансувати свою частку?

 

Львова Т.В., начальник фінансового управління, член комітету. Кошти на реалізацію проектів у бюджет  2011 року не передбачались, але якщо буде МПВСР/ПРООН  надасть кошти, тоді ми будемо шукати необхідні кошти.

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Визнати такими, що потребують першочергової реалізації, проектні пропозиції ГО Рубіжанської ССШ № 7 «Розвиток» «Теплій спортзал» і ГО ЗОШ № 3 «Крапелька щастя»  «Реконструкція входу до будівлі школи».
  2. Визнати проект ОСББ «Отчий дом» з утеплення будинку з використанням пінополіуретану пілотним і  після його реалізації рекомендувати іншим ОСББ.
  3. Управлінню ЖКГ (Левченко М.М.) розглянути можливість реалізації проектних пропозицій ОСББ «Єдність – Рубіжне» «Утеплення та ремонт горищного перекриття»,  ОСББ «Наш квартал» «Утеплення фасаду будинку»,  ОСББ «Калініна - 1» «Утеплення та ремонт горищного перекриття»   в інші  грантових програмах.

 

 

Підсумки голосування:

«ЗА»- 8 чол.

«ПРОТИ»- 0 чол.

«УТРИМАЛИСЬ»- 0 чол.

 

 

 

Міський голова, голова комісії                                        К.Г.Козюберда

 

 

Секретар  комісії                                                                  І.О.Целухіна


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1376
візитів всього: 581754