Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 15.08.2016 по 22.08.2016

За період з 15.08.2016 по 22.08.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 33 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на виїзному прийомі до міського голови Хортіва С.І – 1, на телефонну «гарчу» лінію до міського голови Хортіва С.І – 2.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 13 звернень,  3 – з телефонної «гарячої лінії» голови ЛОДА.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника війни, 7 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 2 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 4 – від ветеранів праці, 1 – від одинокої матері, серед яких 3 – колективних.

Із загальної кількості звернень 18 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 4 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 11 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, освітлення вулиць, зріз аварійних дерев, ремонт каналізації, вивіз сміття, капремонт будинку, відлов безпритульних собак, ремонт під’їзду, встановлення знаків, які забороняють проїзд багато вантажних машин та інші. Таких звернень зареєстровано 23.

Мешканці міста також зверталися за вирішенням питань транспорту (зміна руху автобусу), житлових (переселення), з соціальних питань (надання матеріальної допомоги на лікування, виплата та призначення субсидій, соціальної допомоги, надання пільг та адресної допомоги), захисту прав споживачів, та інші.

Два звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на розгляд в інші організації.

За минулий тиждень було виконано 2 звернення щодо надання субсидії та поточного ремонту покрівлі.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 3120
візитів всього: 545247