Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 08.08.2016 по 12.08.2016

За період з 08.08.2016 по 12.08.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 19 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 3.
     З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 4 звернення, 1 – з Луганської ОДА, 1 – з телефонної  «гарячої лінії» міського голови Хортіва С.І.
     Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 4 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 1 – від інваліда 3гр., 4 – ветеранів праці, серед яких 5 – колективних.
     Із загальної кількості звернень 12 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 6 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 1 – на адресу заступника міського голови Сидоренкову Л.Р.
     Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, позначення пішохідних переходів, ремонт фасаду будівлі,  зріз аварійних дерев, ремонт асфальтного покриття та інші. Таких звернень зареєстровано 10.
Мешканці міста також зверталися за вирішенням з соціальних питань (надання матеріальної допомоги і надання субсидій), житлових (надання житла), з питань транспорту (грубе відношення водія до пасажиру) та інші.
    1 звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на виконання в іншу організацію.
    За минулу неділю було виконано 9 звернень громадян: призначення субсидії, демонтаж конструкції, надання інформації щодо місця вигулу домашніх собак, ремонт асфальтного покриття та інші.
    Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2861
візитів всього: 545286