Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 01.08.2016 по 05.08.2016

За період з 01.08.2016 по 05.08.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 35 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі міського голови Хортіва С.І. – 1, на виїзному прийомі міського голови Хортіва С.І. – 3.
    З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 4 звернення, 5 – з телефонної «гарячої лінії» ЛОДА, 1 – з Луганської ОДА, 3 – з телефонної  «гарячої лінії» першого заступника міського голови Якуніна О.В. та 1 – з Сєвєродонецької міської прокуратури.
    Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника трудового фронту, 1 – від учасника бойових дій в Афганістані, 12 - від пенсіонерів, 2 – від дітей війни, 2 – від інвалідів 1гр., 3 – ветеранів праці, серед яких 5 – колективних.
    Із загальної кількості звернень 28 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 3 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 4 – на адресу заступника міського голови Сидоренкову Л.Р.
    Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, капітальний ремонт будівлі, зріз аварійних дерев, ремонт ліфтового кабелю, ремонт асфальтного покриття, створення комісії для обстеження квартир, власники яких ведуть життя, яке не відповідає санітарним вимогам мешкання в багатоповерхових будинках та інші. Таких звернень зареєстровано 15.
    Мешканці міста також зверталися за вирішенням з соціальних питань (надання матеріальної допомоги і надання та перерахування субсидій), житлових (надання житла), з питань захисту прав споживачів (заміна неякісного  товару) та інші.
    1 звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на виконання в іншу організацію.
    За минулу неділю було виконано 2 звернення громадян: виділення земельної ділянки для будівництва гаража та невикористання персональних даних у подальшій роботі.
    Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1657
візитів всього: 545442