Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради за період з 07.03.11 р. по 12.03.11 р.

За період з 07.03.11 р. по 12.03.11 р. у виконавчий комітет Рубіжанської міської ради надійшло 18 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі у міського голови – 1.

 

Із загальної кількості звернень: 1 – колективне, 2 – повторних.

 

З вищих органів державної влади за цей період отримано 5 звернень від Адміністрації Президенту України, Луганської обласної державної адміністрації, Управління житлово-комунального господарства Мешканці міста зверталися з питань незгоди з нарахуванням оплати за послуги ВДО, створення залу Бойової Слави у міському музеї, а також покращення роботи житлово-комунального господарства у місті.

 

Усі звернення попередньо були розглянуті у приймальні зі звернень громадян, на кожне звернення оформлена картка особистого прийому громадян та реєстраційно-контрольна картка згідно з інструкцією з діловодства.

 

Особлива увага керівництвом міськради приділяється розгляду звернень від інвалідів війни та праці, від пенсіонерів та ветеранів праці, від багатодітних сімей та самотніх матерів.

 

Від пільгових категорій громадян на цьому тижні надійшло, у тому числі:

 

1 – від учасників ВОВ;

 

3 – від дітей війни;

 

6 – від пенсіонерів;

 

2 – від ветеранів праці;

 

1 – від інвалідів 2 гр.;

 

1 – від самотніх матерів.

 

Із 18 звернень - 17 розглянуті міським головою Козюбердою К.Г., 1 – секретарем міської ради Хоменко О.В.

 

На першому плані виступають соціальні питання (9)  щодо незгоди зі зняттям статусу ветеранів війни, вирішення питань потерпілих від вибуху дому по пр. Кирова, 31, надання матеріальної допомоги на лікування.

 

З комунальних питань зареєстровано 7 звернень щодо відлову безпритульних тварин та пропозиції про покращення роботи житлово-комунального господарства міста.

 

Одне житлове питання стосувалися вирішення питань потерпілих від вибуху газу по пр. Кирова, 31.

 

Не осталися без уваги й питання культури (1 звернення щодо створення у міському музеї макету бойов на Привольнянському плацдармі).

 

Інші питання, а це 1 звернення, стосувалися розміщення благодійного рахунку у ЗМІ для перерахунку коштів потерпілим від вибуху газу по пр. Кирова, 31.

 

За цей період отримано 16 відповідей на усні та письмові звернення, які надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом січня 2011 р. та лютого 2011 р., заявникам надані обґрунтовані роз’яснення керівниками та фахівцями міськради, а також комунальними підприємствами міста згідно з діючим законодавством. Вирішено позитивно 1 звернення.

 

Кожного дня спеціалісти приймальні зі звернень громадян спілкуються з мешканцями міста по телефону. Багато питань вирішуються позитивно, заявникам надаються необхідні роз’яснення, де які питання не відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування.  Є питання, котрі потребують оперативного реагування та спеціалісти приймальні зі звернень громадян зв’язуються для їх вирішення зі спеціалістами інших установ та підприємств, до компетенції яких належать ці питання. Протягом цього тижня спеціалісти приймальні зі звернень громадян обробили 2 звернення, які надійшли за телефоном. Мешканці міста ставили запитання щодо ремонту телефону та радіо. Заявникам були надані відповідні роз’яснення згідно з діючим законодавством по зверненням громадян та надані відповідні доручення керівникам, а також фахівцям комунальних підприємств міста та міської ради.

 

Фахівці приймальні зі звернень громадян постійно контролюють строки виконання звернень громадян та безпосередньо приймають участь у їх вирішенні.  С початку 2011 року не було жодного порушення строків надання відповіді заявникам згідно чинного законодавства.

 

 

 

                                                                                        Головний фахівець

 

                                                                                        загального відділу

 

                                                                                       Галстян Г.Г.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 21
візитів сьогодні: 2538
візитів всього: 545417