Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В РУБІЖНОМУ ЗАКІНЧИВСЯ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «ДВОРОВА ЛІГА»

З 11 по 28 липня пройшов турнір з футболу серед дворових команд м. Рубіжне. В турнірі змагались сім команд з житлових районів нашого міста. Загальна кількість спортсменів склала понад 50 осіб. Метою проведення турніру організатори - КЗ «Рубіжанський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», ставили пропаганду здорового способу життя та популярізацію не тільки футболу, а і спорту взагалі.

 

Уявлення про дворовий футбол більш ніж просте: витрачати  мінімум зусиль і професійних навичок та просто насолоджуватись грою, отримувати задоволення від змагання. Як завжди, турнір пройшов в спартанських умовах: переодягальнями служать дерева у дворі, душем - принесені з собою пляшки з водою, а полем – звичайний майданчик з воротами без сітки. За воротами замість гучних трибун припарковані автомобілі, неспішно йдуть молоді мами, які гуляють з дітячими візками. Окремі з них не без цікавості спостерігають за перебігом подій на майданчику. Школярі, не в змозі бездієво дивитись за бадьорим настроєм гравців, які демонструють величезну кількість емоцій, азарту і запалу, заходились і собі. Ніхто з присутніх не стримує себе в емоціях та висловлюваннях. Лише арбітр намагається зберегти спокій та неупередженість, іноді йому це вдається.

 

В фінальній зустрічі фортуна, майстерність та доля звели команди районів Автовокзалу та Сілікатного. В запеклій боротьбі чемпіонський титул виборола команда району Автовокзалу. Команди-переможці нагороджені кубками організаторів турніру «Дворова ліга».

 

Колектив КЗ «Рубіжанський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» вітає всіх учасників турніру з його завершенням, бажає міцності тіла, бадьорості духу,  натхнення й завзяття та висловлює подяку заступникові директора КУ «Міський центр фізичної культури та спорту» Шелестінському С.Г. за технічну допомогу в проведенні ігор фінального кола.

 

 


 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1112
візитів всього: 550899