Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 25.07.2016 по 29.07.2016

За період з 25.07.2016 по 29.07.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 24 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1.
     З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 3 звернення, 4 – з телефонної «гарячої лінії» ЛОДА, 2 - від Народного депутата України Ю.Я.Іоффе.
      Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника трудового фронту, 4 - від пенсіонерів, 5 – від дітей війни, 1 – від інваліда 2гр., 1 – одинокої матері, серед яких 2 – колективних.
      Із загальної кількості звернень 20 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 2 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 2 – на адресу заступника міського голови Сидоренкову Л.Р.
      Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, оплати комунальних послуг, ремонту ліфта, ремонту асфальтного покриття та інші. Таких звернень зареєстровано 16.
     Мешканці міста також зверталися за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги та адресної допомоги як переселенцю, надання субсидій,), житлових (надання житла), земельних відносин (надання в оренду земельної ділянки) та інші.
     1 звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на виконання в іншу організацію.
     За минулий тиждень було виконано 3 звернення громадян: зріз 4 аварійних тополі, законодавче роз’яснення з начислення субсидії та ремонт покрівлі.
 Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1700
візитів всього: 545458