Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради за період з 28.02.11 р. по 04.03.11 р.

За період з 28.02.11 р. по 04.03.11 р. у виконавчий комітет Рубіжанської міської ради надійшло 19 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі у першого заступника міського голови – 1.

 

Із загальної кількості звернень: 2 – колективні, 1 – дублетне.

 

З вищих органів державної влади за цей період отримано 4 звернення від ДУ «Урядовий контактний центр» та Секретаріату Кабінету Міністрів України. Мешканці міста зверталися з питань отримання державного акту на землю, надання пільг ветеранам праці, будівництва притулку для тварин, вирішення комунальних та соціальних питань потерпілих від вибуху дома по пр. Кирова, 31.

 

Усі звернення попередньо були розглянуті у приймальні зі звернень громадян, на кожне звернення оформлена картка особистого прийому громадян та реєстраційно-контрольна картка згідно з інструкцією з діловодства.

 

Особлива увага керівництвом міськради приділяється розгляду звернень від інвалідів війни та праці, від пенсіонерів та ветеранів праці, від багатодітних сімей та самотніх матерів.

 

Від пільгових категорій громадян на цьому тижні надійшло, у тому числі:

 

1 – від учасників ВОВ;

 

1 – від пенсіонерів;

 

4 – від ветеранів праці;

 

Із 19 звернень - 18 розглянуті міським головою Козюбердою К.Г., 1 - першим заступником міського голови Бондаренко І.Л.

 

На першому плані виступають комунальні питання (13)  щодо порушення санітарних норм проживання, відлову безпритульних собак, ремонту підїздів, відсутності опалення у квартирах, перерахунку оплати за тепло та ін.).

 

З соціальних питань  зареєстровано 1 звернення щодо вирішення питань потерпілих від вибуху дома по пр. Кирова, 31.

 

Турбують мешканців міста питання дотримання законності та охорони правопорядку (отримано 2 звернення щодо захисту прав споживачів та порушення санітарного припису).

 

Житлові питання (2) стосувалися надання житла та прописки у місті.

 

Не осталися без уваги й питання земельних відносин. Надійшло 1 звернення щодо отримання державного акту на землю.

 

За цей період отримано 72 відповіді на усні та письмові звернення, які надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом січня 2011 р. та лютого 2011 р., заявникам надані обґрунтовані роз’яснення керівниками та фахівцями міськради, а також комунальними підприємствами міста згідно з діючим законодавством. Вирішено позитивно 28 звернень, на останні – надані відповідні роз’яснення.

 

Кожного дня спеціалісти приймальні зі звернень громадян спілкуються з мешканцями міста по телефону. Багато питань вирішуються позитивно, заявникам надаються необхідні роз’яснення, де які питання не відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування.  Є питання, котрі потребують оперативного реагування та спеціалісти приймальні зі звернень громадян зв’язуються для їх вирішення зі спеціалістами інших установ та підприємств, до компетенції яких належать ці питання. Протягом цього тижня спеціалісти приймальні зі звернень громадян обробили 12 звернень, які надійшли за телефоном. Мешканці міста ставили запитання щодо неякісної роботи телефону, відсутності опалення у квартирі, ремонту покрівлі, зрізу дерев, відсутності водопостачання, відновлення роботи телефону, ремонту ліфту та ін. По кожному зверненню заявникам надані відповідні роз’яснення згідно з діючим законодавством по зверненням громадян та надані відповідні доручення керівникам, а також фахівцям комунальних підприємств міста та міської ради.

 

Фахівці приймальні зі звернень громадян постійно контролюють строки виконання звернень громадян та безпосередньо приймають участь у їх вирішенні.  С початку 2011 року не було жодного порушення строків надання відповіді заявникам згідно чинного законодавства.

 

 

 

                                                                                        Головний фахівець

 

                                                                                        загального відділу

 

                                                                                       Галстян Г.Г.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1986
візитів всього: 593491