Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 18.07.2016 по 22.07.2016

За період з 18.07.2016 по 22.07.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 21 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі міського голови Хортіва С.І. – 1; на виїзному прийомі міського голови Хортіва С.І. - 5.
     З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 6 звернень, 1 – з телефонної «гарячої лінії» ЛОДА.
     Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від Почесного мешканця м. Рубіжне, 1 - від учасника АТО, 6 - від пенсіонерів, 2 – від дітей війни, 1 – одинокої матері, серед яких 5 – колективних.
     Із загальної кількості звернень 13 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 2 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 6 – на адресу заступника міського голови Сидоренкову Л.Р.
     Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, оплати комунальних послуг, ремонту під’їздів, ремонт асфальтного покриття , зріз дерев, та інші. Таких звернень зареєстровано 10.
     Мешканці міста також зверталися за вирішенням з соціальних питань (надання матеріальної допомоги та адресної допомоги як переселенцю, надання та перерахування субсидій,), житлових (приватизація та надання житла), земельних відносин (наведення межі земельної ділянки) та інші.
    1 звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на виконання в іншу організацію.
    Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1998
візитів всього: 545411