Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 11.07.2016 по 15.07.2016

За період з 11.07.2016 по 15.07.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 29 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 3; на телефону «гарячу» лінію міського голови Хортіва С.І. - 1.
     З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 10 звернень, 1 – від Народного депутата України Іоффе Ю.Я., 1 – з Сєвєродонецької міської прокуратури.
     Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від інвалідів війни, 9 - від пенсіонерів, 2 – від дітей війни, 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від учасника бойових дій., серед яких 4 – колективних.
     Із загальної кількості звернень 17 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 5 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 7 – на адресу заступника міського голови Сидоренкову Л.Р.
     Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, оплати комунальних послуг, ремонту під’їздів, ремонт асфальтного покриття , підключення вуличного освітлення, зріз дерев, ремонт під’їзду та інші. Таких звернень зареєстровано 15.
     Мешканці міста також зверталися за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги, надання та перерахування субсидій,), житлових (надання житла), земельних відносин (надання в оренду земельної ділянки) та інші.
     За цей період позитивно вирішено 25 звернень мешканців міста: надання матеріальної допомоги, призначення субсидії, ремонт покрівлі на квартирою, видача архівної довідки, призначення опікуна, зарахування дитини до 1 класу.
     1 звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на виконання в іншу організацію.
     Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2138
візитів всього: 545426