Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 04.07.2016 по 08.07.2016

 За період з 04.07.2016 по 08.07.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 51 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі міського голови Хортіва С.І. – 19; на виїзному прийомі міського голови Хортіва С.І. - 10.
    З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 5 звернень, 1 – від Луганської ОДА, 1 – від Народного депутата України Іоффе Ю.Я.
    Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від учасників війни, 7 - від пенсіонерів, 4 – від дітей війни, 7 – від ветеранів праці, 3 – від інвалідів 1 гр., 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС., серед яких 9 – колективних.
    Із загальної кількості звернень 47 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 4 – на адресу заступника міського голови Сидоренкову Л.Р.
Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, оплати комунальних послуг, відсутності холодного водопостачання, зріз дерев, ремонт під’їзду, відлов собак та інші. Таких звернень зареєстровано 29.
    Мешканці міста також зверталися за вирішенням з соціальних питань (надання матеріальної допомоги, надання та    перерахування субсидій,), житлових (надання житла, постановка на облік), зв’язку (робота радіо), праці (надання архівної довідки), дотримання законності та охорони правопорядку (неприязні взаємодії з сусідами), торгівлі та інші.
    Також мешканці міста звернулись з подякою міському голові за виконання звернення щодо благоустрою площадки для сміттєвих баків в кварталі № 51.
    За цей період позитивно вирішено 5 звернень мешканців міста: підключення вуличного освітлення, зрізу аварійних дерев та повернення коштів за неякісний товар.
    Чотири звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на виконання у інші установи та організації.
    Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 4071
візитів всього: 545233