Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Про створення сайту Українського торговельного представництва в Китаї

За інформацією Департаменту економічною розвитку, торгівлі та туризму, волонтером Мисенко Д.О., яка проходить навчання у Китайській Народній Республіці, проведено роботу зі створення сайту Українського торговельного представництва в КНР (http://uаtmic.com).
   Сайт як волонтерський проект (не є комерційним) створено з метою сприяння розвитку торгово-економічних зв’язків України та Китаю.
    На цьому сайті українські експортери можуть розмістити пропозиції товарів та послуг, а китайські підприємці ознайомитись з такими пропозиціями китайською мовою.
   Представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатись на китайську мову.
   На сайті також буде розміщено загальну інформацію про Україну; про Китай; ділові пропозиції з Китаю; організації сприяння діловому співробітництву у Китаї; державні органи Китаю. Посольство та консульства України у КНР; перелік передових технологій, що стимулюються до імпорту в Китай та іншу корисну інформацію.
   Після того, як буде відкрито державне торговельне представництво України в КНР планується передати цьому представництву створену базу пропозицій українських експортерів.
Контакти для довідок: контактна особа - Мисенко Діана, тел.: +8617857097857, email: admin@uatmic.com.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 6582
візитів всього: 545200