Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 27.06.2016 по 01.07.2016

За період з 27.06.2016 по 01.07.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 22 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 3.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 3 звернення, 1 – від Адміністрації Президента України, 1 – від Департаменту ЖКГ Луганської ОДА,

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника війни, 7 - від пенсіонерів, 4 – від дітей війни, 1 – від ветерана праці, 1 – від інваліда 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., серед яких 2 – колективних.

Із загальної кількості звернень 19 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 3 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В.

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, оплати комунальних послуг, відсутності холодного водопостачання, зріз дерев, ремонт трубопроводу холодної води, ремонт горищного приміщення. Таких звернень зареєстровано 11.

Мешканці міста також зверталися за вирішенням з соціальних питань (надання матеріальної допомоги, надання субсидій, опікунство), житлових (надання житла внутрішньо переселеним особам), зв’язку (робота радіо), праці (надання архівної довідки), дотримання законності та охорони правопорядку (дії працівників поліції, виконання рішень суду), торгівлі та інші.

За цей період позитивно вирішено 2 звернення щодо зрізу сухого дерева та віновлення холодного водопостачання.

Три звернення згідно з законодавством було надіслано за належністю на виконання у інші установи та організації.

 Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2135
візитів всього: 545426