Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 20.06.2016 по 24.06.2016

За період з 20.06.2016 по 24.06.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 27 письмових звернень громадян.

У зверненнях порушено 28 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 7 звернень, 1 звернення надійшло з телефонної «гарячої» лінія ОДА.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 

1 – від учасника війни, 1 – від учасника бойових дій, 4 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 2 – від ветеранів праці, 1 – від одиноких матерів, 1 – від багатодітних сімей, 2 – від інвалідів 3 гр., серед яких 2 – колективних, 1 – повторне.

Із загальної кількості звернень 22 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 2 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 4 – на адресу заступника міського голови  Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Мешканці міста зверталися за вирішенням комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, благоустрій території, освітлення вулиць, ремонт доріг, оплата комунальних послуг, забезпечення енергопостачанням та інші. Таких звернень зареєстровано 12. А також з соціальних питань (надання матеріальної допомоги, призначення субсидій), охорони здоров’я (забезпечення медичним препаратом, ненадання меддопомоги), житлових (поліпшення житлових умов, приватизації та надання житла), дотримання законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів, дотримання тиші), та інші.

Три звернення із загальної кількості, згідно з законодавством, переслані за належністю на виконання в інші установи та організації.

За цей період позитивно вирішено чотири звернення щодо призначення державної соціальної допомоги, проведення ремонтних робіт у квартирі, поточного ремонту покрівлі по віл. Менделєєва та надання копій документів.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1485
візитів всього: 545176