Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 13.06.2016 по 17.06.2016

За період з 13.06.2016 по 17.06.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 24 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 2, на особистому прийомі у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1, на пряму телефонну «гарячу» лінію до міського голови Хортіва С.І. – 1.

У зверненнях порушено 26 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 7 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 7 - від пенсіонерів, 2 – від дітей війни, 2 – від ветеранів праці, 1 – від одиноких матерів, серед яких 3 – колективних.

Із загальної кількості звернень 16 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 2 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 5 – на адресу заступника міського голови  Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Мешканці міста зверталися за вирішенням комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, благоустрій території, зріз дерев та інші, з соціальних питань (виплата адресної допомоги, отримання соціальної допомоги, надання матеріальної допомоги, надання субсидій), земельних відносин (наведення межі земельної ділянки), житлових (надання житла внутрішньопереселеним особам), праці (перевод на іншу посаду), дотримання законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів), та інші.

П’ять звернень із загальної кількості, згідно з законодавством, переслані за належністю на виконання в інші установи та організації.

За цей період позитивно вирішено 3 звернення щодо захисту прав споживачів.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 2233
візитів всього: 545152