Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 30.05.2016 по 03.06.2016

За період з 30.05.2016 по 03.06.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 32 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у заступника міського голови Ткачука В.С. – 2, на пряму телефонну «гарячу» лінію до заступника міського голови Ткачука В.С. - 1, на пряму телефонну «гарячу» лінію до заступника міського голови  Сидоренкової Л.Р. – 1.              

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 7 звернень, 1 – від відділення прокуратури в м. Рубіжне – 1, 1 - від Департаменту ЖКГ ОДА, 3 - від гарячої телефонної лінії ОДА.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника війни, 2 – від учасників бойових дій, 5 - від пенсіонерів, 6 – від дітей війни, 2 – від ветеранів праці, 1 – від одиноких матерів, 1 – від багатодітних сімей, 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС, серед яких 1 – колективне.

Із загальної кількості звернень 27 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 1 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 2 – на адресу заступника міського голови Ткачука В.С., 2 – на адресу заступника міського голови  Сидоренкової Л.Р.

Мешканці міста зверталися за вирішенням комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, зріз дерев, ремонт ліфтів, встановлення приладів обліку, та інші, з соціальних питань (виплата адресної допомоги, отримання соціальної допомоги, надання матеріальної допомоги, роз’яснення законодавства), житлових (надання житла, у тому числі внутрішньо переселеним особам), праці (надання відпустки, записи у трудової книжки), охорони здоров’я (взяття аналізів), захисту прав споживачів та інші.

За цей період позитивно вирішено 3 звернення щодо зрізу сухого дерева та призначення субсидії.

 Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1820
візитів всього: 545385