Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Фестиваль "Козацька звитяга"

 З фестивалю почалася серія міських заходів, які були підтримані в рамках конкурсу місцевих ініціатив, присвяченого змістовному дозвіллю молоді.
3 квітня Рубіжанським міським Центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства було проведено фестиваль «Козацька звитяга». Цей фестиваль пройшов в рамках конкурсу громадських ініціатив при підтримці управління освіти Рубіжанської міської ради.
     Мета данного фестивалю – формування у молоді активної життєвої позиції, позитивних життєвих цінностей, здорового способу життя, гармонійного розвитку особистості, національної свідомості, прагнення до духовного та фізичного самовдосконалення, розвиток навичок колективної взаємодії та взаємовиручки, оволодіння елементарними козацькими вміннями і навичками; можливість учасникам набути навички оцінювати свої дії та дії товаришів.
    У фестивалі взяли участь 14 команд, які представляли загальноосвітні навчальні заклади міста, Центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства та Кремінський район.
Фестиваль складався з трьох етапів. Перший – естафета «Козацька звитяга», в якій юні нащадки козацької слави демонстрували свою влучність, витривалість, кмітливість, згуртованість і відповідальність один за одного. Наступним етапом була естафета «Втеча з полону», в якій учасникам необхідно було показати командний дух, витримку, вміння володіти своїм тілом. Останнім випробуванням стала смуга перешкод, де юні козачата повинні були подолати паралельні перила, подйом і спуск по лаві, колоду, умовну скельну ділянку. Протягом всього заходу в залі панувала атмосфера спортивного азарту, взаємовиручки і взаємопідтримки.
     А переможених на фестивалі не виявилось. Всі учасники отримали грамоти, дипломи та солодкі подарунки.

Особливо хочеться подякувати за підтримку управлінню освіти Рубіжанської міської ради і особисто начальнику управління освіти Тетяні Іванівні Костяніковій, НВФ «ПАНКО» (директор Свиридова А.В.), ПП Рибальченко С.А. Окрема вдячність адміністрації ЗОШ № 8 та особисто Пісковій Л.О. А за надані солодкі подарунки висловлюємо щиру подяку Мухтарову Д.Х., депутату Рубіжанської міської ради.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 8021
візитів всього: 601446