Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 23.05.2016 по 27.05.2016

За період з 23.05.2016 по 27.05.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 31 усне та письмове звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі у першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 3, на пряму телефонну «гарячу» лінію до міського голови Хортіва С.І. – 1.

У зверненнях порушено 33 питання.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 5 звернень, 1 – від відділення прокуратури в м. Рубіжне – 1, 1 - від Департаменту ЖКГ ОДА,  1 - від гарячої телефонної лінії ОДА.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 4 - від пенсіонерів, 4 – від дітей війни, 4 – від ветеранів праці, 3 – від одиноких матерів, 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС, серед яких 4 – колективних.

Із загальної кількості звернень 24 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 5 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В., 2 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Традиційно актуальними були питання з вирішення комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, капремонт дома, ремонт доріг, зріз дерев, відлов безпритульних собак, ремонт під’їздів, та інші Таких звернень зареєстровано 20.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (виплата адресної допомоги, отримання соціальної допомоги, надання матеріальної допомоги,), житлових (переселення), освіти (зачислення до першого класу) та інші.

За цей період позитивно вирішено 2 звернення щодо отримання довідки про надання субсидії та зрізу дерева.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1532
візитів всього: 593493