Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 16.05.2016 по 20.05.2016

За період з 16.05.2016 по 20.05.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 41 усне та письмове звернення громадян, у тому числі на пряму телефонну «гарячу» лінію до міського голови Хортіва С.І. – 2.

У зверненнях порушено 46 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 15 звернень, 3 – від Луганської обласної державної адміністрації.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника війни, 12 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 2 – від інвалідів 1 гр., 1 – від ветерана праці, 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від одинокої матері, 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС, серед яких 5– колективних, 1 – повторне.

Із загальної кількості звернень 39 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Соловйова В.І., 2 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Традиційно актуальними були питання з вирішення комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, освітлення вулиць,  ремонт доріг, зріз дерев, санітарний стан будинків, ремонт каналізації, ремонт під’їздів, благоустрій території, оплата комунальних послуг, неякісне надання послуг, бездіяльність працівників комунальних підприємств. Таких звернень зареєстровано 33.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (виплата адресної допомоги, надання субсидії, надання матеріальної допомоги,), культури (проведення культурних заходів), дотримання законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів, дотримання тиші), земельних відносин (перерозподіл земельного паю) та інші.

П’ять звернень згідно з законодавством було надіслано за належністю на розгляд в інші установи та організації.

За цей період позитивно вирішено 6 звернень щодо усунення течі шиферної покрівлі, захисту справ споживачів, виплати соціальної допомоги та завозу піска на дитячий майданчик.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 3427
візитів всього: 545339