Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Координаційна рада з питань реалізації Проекту ЄС/ПРООН "МРГ-ІІІ" від 18.05.2016

 

18.05.2016 у будівлі виконавчого комітету відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Засідання вела заступник міського голови Абрамян Т.А.

Згідно порядку денного було розглянуто 2 питання:

  1. Про стан реалізації мікропроектів громад, які стали партнерами Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»;
  2. Подальша співпраця з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Муніципальний координатор Проекту ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ» представив присутнім членам координаційної ради Світлану Карпінську, обласного координатора Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», та Олега Баранецького, інженера Центрального офісу Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Нагадав про те, що впродовж 2015 року партнерами даного Проекту стали 14 громадських організацій міста Рубіжне, 12 з яких завершили будівельні роботи на своїх об’єктах та знаходяться на стадії підготовки пакету звітної документації для отримання другого траншу від Проекту ЄС/ПРООН «МРГ». Інші два ОСББ за різних причин не змогли реалізувати мікропроекти своїх громад впродовж 2015 року, але, не дивлячись на це, у зв’язку з тим, що стали партнерами Проекту ЄС/ПРООН «МРГ» та отримали кошти міжнародного донора, реалізація даних мікропроектів була перенесена на 2016 рік.

З першого питання порядку денного представники громадськості по черзі доповіли про стан реалізації мікропроектів громад, зосередившись на отриманих досягненнях та результатах, набутому досвіді, та зазначивши проблемні питання.

З другого питання порядку денного доповіли про те, що на даний час кошти міського бюджету на співфінансування мікропроектів вже частково виділені. В подальшому буде розглянуто питання виділення коштів для реалізації решти мікропроектів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 2250
візитів всього: 545433