Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
тренінг «Вивчення та аналіз нормативно-правової бази діяльності ОСББ. Енергоефективність» Проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»

13 травня 2016 року у залі засідань Рубіжанської міської ради відбувся тренінг «Вивчення та аналіз нормативно-правової бази діяльності ОСББ. Енергоефективність» Проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3», модератором якого виступив Леонід Туловський, спеціаліст з розвитку міст Проекту ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ».

Варто відмітити, що співпраця міста Рубіжне з Проектом ЄС/ПРООН МРГ розпочалася з підписання Угоди про Партнерство між Програмою розвитку ООН та Рубіжанською міською радою Луганської області, яке відбулося 15.05.2015 року, а згодом дана Угода була затверджена рішенням Рубіжанської міської ради.

Майже за рік співпраці спільними зусиллями було реалізовано 12 мініпроектів громади, з яких 10 – у напрямку підтримки ОСББ, та 2 – у напрямку підтримки освітянських мініпроектів. Майже всі мініпроекти реалізовано, вони знаходяться на етапі звітування за 1 транш.

Впродовж 2016 року місто Рубіжне має наміри продовжувати співпрацю з Проектом МРГ з метою задоволення потреб громади. Тому вже розпочато цикл тренінгів та семінарів задля досягнення основної мети: в перше чергу люди повинні бути освіченими та розуміти, що саме громада обирає шляхи свого розвитку, отримує вигоду та несе відповідальність за прийняті рішення.

Впродовж даного заходу тренером детально роз’яснено законодавчі підстави створення та функціонування ОСББ, наведено яскраві приклади реалізації проектів з енергоефективності, першочерговим етапом чого є енергоаудит. Присутні представники ініціативних груп зі створення ОСББ та новостворені ОСББ отримали екскурс в історію законотворчості функціонування ОСББ та набули знань і навичок, якими матимуть змогу керуватися у подальшій діяльності своїх об’єднань.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2255
візитів всього: 545433