Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 10.05.2016 по 13.05.2016

За період з 10.05.2016 по 13.05.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 29 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до секретаря міської ради Соловйова В.І. – 1, на пряму телефонну «гарячу» лінію до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 1, на пряму телефонну «гарячу» лінію до керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М. – 1.

У зверненнях порушено 37 питань.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 11 звернень, 1 звернення надійшло від НДУ Іоффе Ю.Я., 1 – від прокуратури м. Рубіжне.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 4 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 1 – від інваліда 1 гр., 1 – від ветерана праці, 5 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., серед яких 4 – колективних.

Із загальної кількості звернень 19 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Соловйова В.І., 1 – на адресу першого заступника міського голови  Якуніна О.В.,  9 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Традиційно актуальними були питання з вирішення комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, освітлення вулиць,  ремонт доріг, зріз дерев, ремонт балконів, ремонт під’їздів, благоустрій території, оплата комунальних послуг. Таких звернень зареєстровано 20.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (виплата соціальної допомоги, надання субсидії, надання матеріальної допомоги, закріплення за соціальним працівником), охорони здоров’я (відкриття аптеки), дотримання законності та охорони правопорядку (виконання судових рішень), праці (надання архівної довідки щодо стажу роботи), та інших.

За цей період позитивно вирішено 2 звернення щодо благоустрою території та відновлення роботи радіоточки.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 3046
візитів всього: 545247