Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 02.05.2016 по 06.05.2016

За період з 02.05.2016 по 06.05.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 13 письмових звернень громадян.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 4 звернення, з телефонної «гарячої» лінії Луганської ОДА – 2.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:               2 - від пенсіонерів, 1 – від дитини війни, 1 – від інваліда 1 гр., серед яких 1 – колективне.

Із загальної кількості звернень 7 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Соловйова В.І., 3 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В.,  3 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Традиційно актуальними були питання з вирішення комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, освітлення вулиць, ремонт доріг, зріз дерев. Таких звернень зареєстровано 7.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (отримання адресної допомоги внутрішньо переселеним особам), земельних відносин (вирішення спрів між сусідами з межі земельної ділянки), житлових (надання житла внутрішньо переселеним особам), охорони здоров’я (забезпечення засобами лікування), дотримання законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів).

За цей період позитивно вирішено 2 звернення щодо завезення піску на дитячий майданчик та перерахунку субсидії.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 20
візитів сьогодні: 2100
візитів всього: 592287