Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 25.04.2016 по 29.04.2016

За період з 25.04.2016 по 29.04.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 29 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на пряму телефонну «гарячу» лінію до міського голови Хортіва С.І. – 1, на особистому прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 2.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 11 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від інваліда війни, 5 - від пенсіонерів, 3 – від ветеранів праці, 5 – від дітей війни, 1 – від інваліда 1 гр., 1 - від інваліда 2 гр.,  2 – від інвалідів 3 гр., 1- від одинокої матері, серед яких 2 – повторних.

Із загальної кількості звернень 23 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 2 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В.,  4 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

Традиційно актуальними були питання з вирішення комунальних проблем, а саме: ремонт покрівель, ремонт каналізації, освітлення вулиць,  оплата комунальних послуг та інші. Таких звернень зареєстровано 9.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, призначення субсидій, отримання адресної допомоги), праці (отримання заробітної плати, надання архівної довідки), зв’язку (робота радіо), захисту прав споживачів, архітектури (порушення будівельних норм).

За цей період позитивно вирішено 4 звернення щодо зносу зелених насаджень та повернення грошей за неякісний мобільний телефон.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 3398
візитів всього: 545330