Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Муніципальні відділи підтримки Програми розвитку ООН покращують співпрацю між громадянами та владою

Про це свідчать результати соціологічного дослідження «Оцінка впливу підходу до місцевого розвитку за участю громад, реалізованого у проектах ПРООН в Україні», проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.  
     Дослідження виявило, що створені  муніципальні відділи підтримки повністю відповідають поставленим цілям, а іноді вони виконують навіть більше функцій. Ці відділи допомагають місцевому розвитку і співпраці між громадянами та владою, спостерігається явне покращення демократичності. Помітна позитивна динаміка у прозорості діяльності місцевої влади. 89,8% всіх опитаних регіональних експертів відзначають деяке або значне зростання рівню доступності представників місцевої влади та їхньої відкритості до діалогу. Підхід до місцевого розвитку за участю громад показав дуже ефективний механізм самоорганізації громади, залучення додаткових коштів із різних джерел, рентабельного та без корупційного розподілу коштів. Процес спільної роботи заради розвитку громад посилює довіру між громадянами й у громадян із владою. Результати соціологічного дослідження було презентовано Оленою Урсу, експертом програми ПРООН/МПВСР з питань врядування та сталого розвитку на щорічному  тренінг-конференція для персоналу муніципальних відділів підтримки проекту «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» Програми розвитку ООН.
     Цей захід пройшов з 17 по 19 березня 2011 року  у м. Алушта (АР Крим).  На ньому були присутні  близька 40 учасників з 29 міст-партнерів ПРООН/МПВСР та менеджери програми.  Місто Рубіжне представляла Ірина Целухіна, головний спеціаліст відділу місцевих ініціатив.
     В перший день форуму Ірина Скалій, керівник ПРООН /МПВСР, презентувала «Муніципальну програму врядування та сталого розвитку у 2011 – 2012 роках»), де відображені основні напрямки роботи програми на найближчій час. (презентація)
     Галина Смірнова, спеціаліст з питань моніторингу та зв’язків, відмітила, що місто Рубіжне входить в трійку лідерів по кількості комунікаційних зв’язків, які розповсюджують досвід кращих практик  з реалізації проектів ПРООН/МПВСР.
     Також у рамках конференції було новий спільний проект ПРООН та кампанії «Кока-Кола», спрямований на формування дбайливого ставлення до водних ресурсів (Умови конкурсу: http://msdp.undp.org.ua)
     Основним завданням конференції було навчання персоналу  муніципальних відділів підтримки проекту ПРООН/МПВСР з важливих питань, що стосуються реалізації проекту у містах, а саме соціальна мобілізація та  особливості її застосування для реформи житлово-комунального господарства, тому під час роботи конференції було  проведено тренінги: «Управління особистою ефективністю» та «Використання ґендерного підходу для аналізу проектів громад у містах-партнерах», які сприяли розвитку особистісних навичок працівників муніципальних відділів підтримки.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 8025
візитів всього: 601446