Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 18.04.2016 по 22.04.2016

За період з 18.04.2016 по 22.04.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 50 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на виїзному прийомі до міського голови Хортіва С.І. – 7, на особистому прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 11, на пряму телефонну «гарячу» лінію до міського голови Хортіва С.І. – 2.

У зверненнях порушено 63 питання.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 7 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника бойових дій, 3 – від інвалідів війни, 11 - від пенсіонерів, 9 – від ветеранів праці, 8 – від дітей війни, 1 – від інваліда 1 гр., 1 - від інваліда 2 гр.,  1 – від інваліда 3 гр., 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС, 1- від одинокої матері, серед яких 4 – колективних, 2 – повторних.

Із загальної кількості звернень 35 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 11 – на адресу першого заступника міського голови  Якуніна О.В., 4 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшло з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, зріз дерев, ремонт каналізації, благоустрій території, освітлення вулиць, ремонт доріг, вивіз сміття та інші. Таких звернень зареєстровано 35.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, призначення соціальної допомоги, отримання санаторно-курортних путівок, обслуговування соціальним працівником), праці (працевлаштування, отримання заробітної плати), охорони здоров’я (забезпечення медичним препаратом), захисту прав споживачів, торгівлі (надання торгового місця), транспорту (якість обслуговування пасажирів).

За цей період позитивно вирішено 9 звернень щодо зносу зелених насаджень та виплати соціальних коштів.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів та управлінь міської ради щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1822
візитів всього: 545385