Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради за період з 06.04.10 р. по 09.04.10 р.
  За період з 06.04.10 р. по 09.04.10 р. у виконавчий комітет Рубіжанської міської ради надійшло 2 письмових звернення, з них 1 – від вищих органів державної влади (Державної установи “Соціальний контактний центр”) щодо виплати соціальної допомоги інваліду 1 групи за березень 2010 р.

З 2 звернень: 1 – колективне.
Від пільгових категорій громадян надійшло, у тому числі:
2 – від пенсіонерів.
З 2 звернень:
1 – соціальні питання (виплата соціальної допомоги);
1 – питання транспорту (робота пасажирського транспорту).


З 2 звернень: 1 - розписано міським головою А.А.Бусєнковим, 1 – секретарем міської ради Ю.М.Арцевим.
За даний період отримано 5 письмових відповідей на звернення громадян, отриманих протягом березня та квітня 2010 р., усі з яких вирішені позитивно.
     Протягом цього тижня фахівці приймальні зі звернень громадян обробили 15 звернень, які поступили по телефону. Мешканці міста ставили питання щодо ремонту каналізації, відсутності водопостачання, підключення газопостачання, ремонту під’їзду, слабкого напору води, соціальної та медичної допомоги, незгоди з розміром пенсії, неприязних взаємовідношень між сусідами, житлові питання та ін.
   По кожному зверненню заявникам надані роз’яснення згідно з діючим законодавством по зверненням громадян та надані відповідні доручення керівникам. Фахівці приймальні зі звернень громадян постійно контролюють строки виконання звернень громадян.          


                          Головний фахівець
загального відділу
Галстян Г.Г.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 12
візитів сьогодні: 2223
візитів всього: 545152