Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбувся обласний огляд-конкурс «Мистецтво і діти»

 

26 березня у приміщенні комунального закладу «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С.Прокоф`єва» відбувся обласний огляд-конкурс індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» серед учнів шкіл естетичного виховання. До участі у конкурсі надійшло 346 заявок з 26 спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області.

Вітаємо талановитих учнів Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв - переможців обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності " Мистецтво і діти" серед учнів шкіл естетичного виховання!                         

                                            

 АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ
 

I вікова категорія                                                                  IІ вікова категорія                           
Луніна Софія  - ІІІ місце                                                       Михайленко Михайло- І місце             
                                                                                            Барабанова Олександра -  ІІІ місце                                                                                

                                             III вікова категорія                                          
                                            Голенач Альбіна -  ІІ місце

                                      Зубко Вероніка  - ІІІ місце

 

 

МІДНІ ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ  ФОРТЕПІАНО


ІI вікова категорія                                                               IІ вікова категорія
 Івахно Кирило - І місце                                                  Бобрішова Інеса - ІІІ місце
 Москович Михайло - ІІІ місце


                                

СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ
                                                

IІІ вікова категорія
 Харченко Заріна - ІІІ місце

 

 НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ (домра, бандура)                       
 

IІ вікова категорія                                                           IІІ вікова категорія                      
 Алдергот Марія - ІІ місце                                             Балюра Катерина -ІІІ місце     

                                                                                Козюріна Наталія -ІІІ місце

 

 НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ    (балалайка, гітара)
 

IІ вікова категорія              

Гребенюк Артем -ІІІ місце


 НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ (баян, акордеон)
 

IІ вікова категорія                                                           IІІ вікова категорія
 Юрченко Григорій - І місце                                      Савосюк Владислав -  І місце
                                                                                            Мамона Поліна- ІІ місце
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 25
візитів сьогодні: 1843
візитів всього: 585108