Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Координаційна рада з питань реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в рамках реалізації проектів ОСББ.

Проведено засідання Координаційної ради з питань реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в рамках реалізації проектів ОСББ.

18 березня поточного року відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в рамках реалізації проектів ОСББ, в ході якого розглянуто наступні питання:

1. Про результати скайп – конференції з відбору проектних заявок ОСББ для участі у Проекті ЄС/ПРООН «МРГ - ІІІ» у 2016 році;

2. Проведення відбору проектних заявок за рейтинговими показниками відповідно до оціночних індикаторів;

3. Різне.

З першого питання порядку денного присутні були поінформовані стосовно результатів скайп – конференції, яка відбулася 11.03.2016 між містами Рубіжне -  Київ – Сєвєродонецьк. З боку Київського офісу Олександр Рябий та Олег Баранецький доповіли про вимоги, що висуваються до громад та їхніх мікропроектів у 2016 році.

З другого питання порядку денного спеціалісти Рубіжанської міської ради довели до відома членів координаційної ради інформацію про хід прийняття заявок від ОСББ та ініціативних груп для реалізації ініціатив громади у 2016 році. З 12 прийнятих заявок, згідно вимог Проекту ЄС/ПРООН «МРГ – ІІІ», було відібрано 7 активних громад, та 1 громада отримала статус резервної. Після цього членами Координаційної ради було проведено відбір проектних заявок за рейтинговими показниками відповідно до оціночних індикаторів.

     В рамках третього питання представників ОСББ ознайомили з умовами прийому заявок на участь у конкурсі модельних проектів комплексної модернізації багатоквартирних будинків, в ході якого у 2016 році в рамках ініціативи «Енергоефективність в Україні», за підтримки уряду Німеччини, планується провести термосанацію 20-25 будинків. 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 6495
візитів всього: 545203