Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Графік особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги

 

ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ОСІБ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ БЕЗОПЛАТНОЇ ПЕРВИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Назва структурного підрозділу

Місце проведення прийому

Час проведення прийому

Відповідальна особа

 

Управління праці та соціального захисту населення

вул. Руденка, буд. 7,        каб. 22.

кожного другого та четвертого вівторка місяця з 13-00 до 16-00

Коротенко Наталія Миколаївна, завідувач сектору кадрово-правової та архівної роботи;

 

Ядрихінський Богдан Валерійович, заступник  начальника управління;

 

Любера Інна Геннадіївна, заступник начальника відділу прийому громадян

 

Управління житлово-комунального господарства

Пл. Володимирська, 2

каб. № 252

Перший, третій   вівторок місяця

з13-00 до 16-00

 

Левченко Микола Миколайович, начальник управління

 

Управління охорони здоров’я

Управління охорони здоров’я,

вул. Студентська, 19

Кожного другого та четвертого четверга місяця з 9-00 до 12-00

Міхірєв Р.В. – юрисконсульт управління охорони здоров’я

 

Управління освіти

проспект Переможців (Кірова), 28, каб.218

кожного другого та четвертого четверга місяця з 13.30 до 16.30

Колодяжна Н.С., провідний спеціаліст - юрисконсульт

 

Фінансове управління

Пл. Володимирська, 2

каб. № 481

Кожного першого та третього понеділка місяця,

з 15-00 до 17-00

Трушенко Наталія Костянтинівна, начальник управління

 

Рубіжанський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

вул. Будівельників, 32

Перший, третій   вівторок місяця

13-00-16-30

 

Друга, четверта п`ятниця місяця

13-00-16-30

Якунін І.М. – начальник відділу соціальної роботи (юрист за фахом)

 

 

Трущ С.В. – провідний спеціаліст, юрисконсульт

 

Управління економіки

Пл. Володимирська, 2

 

Кожного першого та третього четверга місяця,

з 14-00 до 16-00

 

Алфімова Світлана Анатоліївна , начальник управління

 

каб. № 486

 

 

 

каб. № 493

Кожного першого та третього четверга місяця,

з 14-00 до 16-00

Романчук Ірина Юріївна, начальник відділу економічного аналізу та прогнозу розвитку міста

 

каб. № 487

 

Кожного першого та третього четверга місяця,

з 14-00 до 16-00

Нетреба Олександр Васильович, начальник відділу з питань економічного розвитку та регуляторної політики

 

Управління землеустрою, архітектури та містобудування

Пл. Володимирська, 2, каб. 248

 

 

 

 

Кожного другого та четвертого четверга місяця

з 13.30 до 16.30

Д’яченко Максим Юрійович, начальник управління

 

 

Відділ міського комунального майна

Пл. Володимирська, 2

каб. № 491

1-й понеділок кожного місяця,

з 14-00 до 16-00

 

3-й понеділок кожного місяця,

з 14-00 до 16-00

– Лященко Тетяна Олександрівна,  начальник відділу;

 

 

– Пєша Ганна Миколаївна, головний спеціаліст.

 

Служба у справах дітей

Пл. Володимирська, 2

 

 

 

 

каб. № 107, 109

Понеділок, середа, п’ятниця – з 09-00 до 16-00, перерва – з 12-00 до 12-45;

Нічупієнко Олена Вікторівна, начальник служби

 

Центр надання адміністративних послуг, перший поверх

Друга середа місяця

з 09-00 до 12-00

 

каб. № 107, 109

Понеділок, середа, п’ятниця

– з 09-00 до 16-00, перерва –

 з 12-00 до 12-45

Столбун Наталія Олександрівна, завідувач сектору опіки і піклування над дітьми

 

Центр надання адміністративних послуг, перший поверх

Четверта середа місяця

 з 09-00 до 12-00

 

Відділ організаційної роботи ти внутрішньої політики

Пл. Володимирська, 2

Кожного першого та третього четверга місяця,

з 14-00 до 16-00

 

Голенач Ядвига Олександрівна, начальник відділу

 

 

      

 

каб. № 371

 

Калганова Світлана Миколаївна, головний спеціаліст

 

каб. № 354

 

 

Відділ бухгалтерського обліку

Пл. Володимирська, 2

каб. № 231

 

 

 

 

1-й, 3-й понеділок кожного місяця

з 15-00 до 17-00

 

Резнікова Олена Олександрівна, головний спеціаліст

 

Відділ АСУ

Пл. Володимирська, 2

каб. № 483

 

 

 

1-й, 3-й вівторок кожного місяця,

з 8-00 до 10-00

 

Лукашов Юрій Васильович – начальник відділу

Долженко Андрій Миколайович, головний спеціаліст

 

Архівний відділ

Пл. Володимирська, 2,

1 поверх, каб.111

 

1-а та 3-я                

 п ‘ятниця  кожного місяця,  з 9-00 до 12-00

Кувічинська Вікторія Борисівна, начальник відділу

 

Відділ торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів

Пл. Володимирська, 2:

 

 

 

 

- каб. № 484

 

 

- Понеділок, середа з 13.00  до 16.00

(06453) 6-13-60

 

Карпова Людмила Миколаївна – спеціаліст 1 категорії

 

 

 

- каб. № 485

 

- Понеділок, середа з 13.00  до 16.00

(06453) 6-20-31

 

 

Шумілова Олена Григорівна – начальник відділу

 

 

- Центр з надання адміністративних послуг, 1 поверх, стіл № 3

- Понеділок, середа з 13.00  до 16.00

 

Григор’єва Ірина Федорівна – головний спеціаліст

 

 

каб. № 484

 

П’ятниця, з 08.00 до 12.00

(06453) 6-13-60

 

Григор’єва Ірина Федорівна – головний спеціаліст

 

 

 

каб. № 485

П’ятниця, з 08.00 до 12.00

(06453) 6-20-31

Шумілова Олена Григорівна – начальник відділу

 

 

Консультаційний пункт на ДП «Рубіжанський ринок»

П’ятниця, з 08.00 до 12.00

Карпова Людмила Миколаївна – спеціаліст 1 категорії

 

Відділ адміністративних та дозвільних послуг

Пл. Володимирська, 2,

Понеділок, вівторок, четвер та п’ятниця –з 8-00 до 17-00,

середа – з 11-00 до 20-00.

 

 

Божич Ірина Володимирівна, начальник відділу

 

 

каб.  № 105

 

1-й поверх, центр надання адміністративних послуг, стіл № 1

Грачова Ірина Валеріївна, адміністратор

 

Крім того, інформацію можна отримати за телефоном:6-20-20

 

Відділ ведення державного реєстру виборців

Пл. Володимирська, 2, каб 110

1-й, 3-й понеділок кожного місяця,

з 14-00 до 16-00

Нечепорчук Михайло Юрійович, начальник відділу

Нескуба Марина Аркадіївна, головний спеціаліст

 

Відділ молоді та спорту

Пл. Володимирська, 2

1-й, 3-й понеділок кожного місяця:

 

 

каб.236

 

з 14.30 до 15.30

 

Сидорчук Вікторія Петрівна – начальник відділу

 

каб.235

з 15.30 до 16.30

Ступнікова Світлана Олександрівна – провідний спеціаліст

 

Відділ з мобілізаційної роботи, цивільного захисту та сприяння правоохоронним органам

Пл. Володимирська, 2

каб. 367, тел. 6-20-56

перший вівторок місяця з 14.00 до 17.00.

третій четвер місяця з 14.00 до 17.00.

 

Водопян Юрій Григорович – начальник відділу

 

Загальний відділ

Пл. Володимирська, 2, каб. 102

Кожен день, окрім суботи та неділі,

з 13-30 до           16-00

Галстян Ганна Геннадіївна - головний спеціаліст

 

Управління культури

Пл. Володимирська, 2, каб № 230

2-а, 4-а п’ятниця кожного місяця,

з 13-00 до 15-00

Єфімченко Кристина Євгенївна – в.о. начальника управління

 

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 20
візитів сьогодні: 2131
візитів всього: 592272