Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 21.03.2016 по 25.03.2016

За період з 21.03.2016 по 25.03.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 58 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому та виїзному прийомі у міського голови Хортіва С.І. – 27, на пряму телефонну «гарячу» лінію до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 1.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 11 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 3 – від учасників війни, 10 - від пенсіонерів, 11 – від ветеранів праці, 11 – від дітей війни, 2 - від інвалідів 1 гр., 4 - від інвалідів 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., серед яких 3 - колективних,  1 – повторне.

Із загальної кількості звернень 57 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 1 – на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В.

Найбільша кількість звернень надійшло з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, зріз дерев, оплати комунальних послуг, ремонт під’їздів, благоустрій території, освітлення вулиць та інші. Таких звернень зареєстровано 46.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, призначення субсидій, соціальної допомоги, надання адресної допомоги переселенцям, надання пільг, надання санаторно-курортної путівки), житлових (надання житла, прописки, переселення), зв’язку (оплата послуг за радіо), торгівлі та інші.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 12
візитів сьогодні: 1954
візитів всього: 545413