Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 14.03.2016 по 18.03.2016

За період з 14.03.2016 по 18.03.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 53 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі у першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 5, на пряму телефонну «гарячу» лінію до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 1, на пряму телефонну «гарячу» лінію до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 1.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 12 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від інвалідів війни,  1 – від учасника війни, 6 - від пенсіонерів, 3 – від ветеранів праці, 10 – від дітей війни, 3 - від інвалідів 1 гр., 4 - від інвалідів 2 гр., 4 – від одиноких матерів, 2 – від учасників ліквідації аварії на ЧАЄС, серед яких 5 - колективних,  2 – повторних.

Із загальної кількості звернень 37 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 10 – на адресу заступника міського голови    Сидоренкової Л.Р., на адресу першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 6.

Найбільша кількість звернень надійшло з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, ремонт доріг, зріз дерев, оплати комунальних послуг, тарифів, ремонт каналізації, відлов безпритульних собак, ремонт під’їздів, тощо. Таких звернень зареєстровано 27.     

Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, призначення субсидій, соціальної допомоги, надання адресної допомоги переселенцям, надання пільг дітям війни), торгівлі (порушення правил реалізації ковбасних виробів), земельних відносин (оренда земельної ділянки) та інші.

П’ять звернень згідно з законодавством були переслані за належністю на розгляд до Рубіжанської дільниці  Сєвєродонецького МРУЕГГ ПАТ «Луганськгаз»   Рубіжанського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Луганській обл.

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 11
візитів сьогодні: 6476
візитів всього: 545203