Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 07.03.2016 по 11.03.2016

За період з 07.03.2016 по 11.03.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 31 письмове звернення громадян.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 6 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від учасників війни, 5 - від пенсіонерів, 1 – від ветерана праці, 2 – дітей війни,    2 - від інвалідів 1 гр., 3 - від інвалідів 2 гр., серед яких 3 - колективних, 1 – повторне.

Із загальної кількості звернень 28 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 3 – на адресу заступника міського голови   Сидоренкової Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшло з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги для лікування, призначення субсидій, соціальної допомоги, надання адресної допомоги переселенцям, надання пільг для безоплатного проїзду в міському транспорті.  Таких звернень зареєстровано 15.     

Мешканці міста також зверталися з комунальних питань (ремонт покрівель, освітлення вулиць, зріз дерев, оплати комунальних послуг), житлових (надання житла), транспорту (організація перевезень дачників до садових товариств) та інші.

За звітний період вирішено позитивно 2 звернення щодо захисту справ споживачів (повернення грошей за неякісний товар та культурного і ввічливого обслуговування відвідувачів).

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 22
візитів сьогодні: 2128
візитів всього: 592273