Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 29.02.2016 по 04.03.2016

За період з 29.02.2016 по 04.03.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 40 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у заступника міського голови Ткачука В.С. – 2.

У зверненнях порушено 42 питання.

З ДУ «Урядовий контактний центр» зареєстровано 8 звернень

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:  1- від учасника бойових дій, 1 – від учасника війни, 15 - від пенсіонерів, 4 – від ветеранів праці, 3 – дітей війни, 3 - від інвалідів 1 гр., 2 - від інвалідів 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., серед яких 1- колективне, 1 – повторне.

Із загальної кількості звернень 36 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 4 – на адресу заступника міського голови     Сидоренкової Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшло з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги для лікування, призначення субсидій, соціальної допомоги, надання адресної допомоги переселенцям. Таких звернень зареєстровано 21.     

Мешканці міста також зверталися з комунальних питань (ремонт покрівель, освітлення вулиць, зріз дерев, ремонт під’їздів, ремонт балконів, неякісне надання послуги з електроенергії, оплати комунальних послуг), житлових (обмін квартири, включення до списку першочергових), дотримання охорони правопорядку (захист прав споживачів), торгівлі (закриття кіоску з продажу пива) та інші.

За звітний період вирішено позитивно 1 звернення щодо прочистки каналізаційного колектору  у підвальному приміщенні та заміни його частки.

Два звернення, згідно з законодавством, було переслане за належністю на розгляд до Рубіжанської дільниці  Сєвєродонецького МРУЕГГ ПАТ «Луганськгаз».

Всі звернення було розглянуто та надано відповідні доручення заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1696
візитів всього: 545446